Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Animasyon Kodları Birleştirme ve Birleştirmenin Yararları

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3.33/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öncelikle paylaşım için tşkrler güzel tam geldigim yere deyinmisin kardes ama ben mesela tsubasanın drive şutunu editledim ben istiyorum ki bu şutu daha iyi editlemem için bu animasyon ekleme biçimlendirme olayını çözeyim ama siz her konuda birer örnek atıyorsunuz ortaya sadece o kısımı yapabiliyoruz diğerleri için bu kodlar geçerli olmuyor ben hepsini istiyorum ya oyunu editlemem için bana sadece atıyorum tsubasanın kodları değil diğer topcularında kodları lazım siz sanki anlatmak istemiyormuş gibi anlatıyorsunuz bazı konuları isteksiz açılıma sunuyorsunuz bilgi olsun torba dolsun hesabı gerekli noktalar yok??..
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Animasyon Kodları Birleştirme ve Birleştirmenin Yararları - Yazar: CaptainT2 - 24-01-2014, Saat: 17:36
Cvp: Animasyon Kodları Birleştirme ve Birleştirmenin Yararları - Yazar: Owari da - 21-04-2014, Saat: 14:14

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Hızlı Koşma Kodları Hiena 55 3,723 Dün, Saat: 01:15
Son Yorum: Osman
Hızlı Koşma Kodları (Asıl İçeriği Gösteren Bölüm) Hiena 81 5,749 Dün, Saat: 01:05
Enerji ve Skill Kodları (Asıl İçeriği Gösteren Bölüm)) Hiena 78 3,799 Dün, Saat: 00:56
CT 2 - Tüm Şutların ve Diğer Özel Hareketlerin Kodları (Asıl İçerik) Hiena 65 4,073 Dün, Saat: 00:55
Oyuncu Davranış Kodları Hiena 54 7,793 Dün, Saat: 00:48

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (04-04-2024, 23:21)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi