Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilmiyorum bende anlayamadım. Evet o açma kapama kodları o problemli oyuncudan öncesinde ve sonrasında diğer oyuncularda sorunsuz oluyor ama hep 5. bir oyuncuda problem oluyor. Yer göstermelerde de bir problem yok çünkü o problemli oyuncunun kodlarını kopyalayıp en başa alınca düzeliyor ama bu defada bir başkası bozuluyor.

Farklı şeyler deneyeceğim artık. Sende müsait olduğunda bakarsan sevinirim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme - Yazar: Hiena - 09-04-2017, Saat: 23:32

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
İstediğiniz Sayıda Oyuncuya Özel Bloğu Kendi Yakın Görünümleriyle Ekleme Hiena 10 997 8 dakika önce
Son Yorum: Osman
İstediğmiz Sayıda Oyuncuya Özel Pas Kesme Ekleme Crazy Striker 18 1,553 9 dakika önce
Yakala özelliği ile Kalecilerimize İstediğimiz maçta 4 farklı Kurtarış Ekleme bakgal 11 1,090 14 dakika önce
Misugi Girince Diğer Oyuncuların Sinirlenmesini Birden Fazla Oyuncuya Uygulama bakgal 16 1,750 16 dakika önce
İlk Maçtan İstediğiniz Level Değerleriyle Başlama Hiena 38 2,838 19 dakika önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi