Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa IV Pro Rivals Kullanım Kılavuzu [TR]

Bu konu; 23 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
90'lı yıllar futboluna dönüp bakmadım ancak bana göre Hyuuga ve Wakashimazu'nun (özellikle de Hyuuga) Meksika'ya yollanmış olmasının tek sebebi Tsubasa'nın Brezilya'ya gitmiş olması.  Güzel Yani 90'lı yılların başında hala çok fazla yabancı CT karakteri görmüş değildik ve bu nedenle Tsubasa'ya "yeterince rakip sağlamak" adına Hyuuga'nın ona yakın olacak şekilde transfer edilmiş olması hiç şaşırtıcı değil. 

Peki neden mesela Güney Amerika'nın (bana göre) en güçlü ikinci takımı olan Arjantin'e değil de Meksika'ya transfer edilmiş diye soracak olursanız bunun da yine sensei tarafından bilinçli bir tercih olduğunu düşünüyorum; baksanıza mangada bile Tsubasa, Barça'da yükselirken Hyuuga ta Serie-C1 takımı olan Reggiana'ya kadar düşmüştü. Yani kısacası Tsubasa'yı yüceltmek için onun dışında kalanları daha düşük konumlandırmayı seviyor. 

Bu arada ellerine sağlık, cidden bu çalışma için büyük emek ortaya koydun.  Süper

Güncelleme (14.02.2021)

http://www.mediafire.com/file/8mfbe2wzgo...1.rar/file
Son 2 sayfa kaldı arkadaşlar!!  Yupi
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa IV Pro Rivals Kullanım Kılavuzu [TR] - Yazar: Hikaru Matsuyama - 14-02-2021, Saat: 08:10

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 13 2,572 29-04-2024, Saat: 01:16
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,790 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,731 09-01-2024, Saat: 17:58
Son Yorum: coderturk55
Captain Tsubasa Tam Çözüm [ARŞİV] Qawaii 12 2,731 09-06-2023, Saat: 10:43
Son Yorum: aquaponicist
Captain Tsubasa RoNC çoğu takım yok luciferahmet 6 94 27-05-2023, Saat: 21:14
Son Yorum: luciferahmet

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi