Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Japonya'nın Koçu Olsaydınız Oyunculara Hangi Numaraları Verirdiniz?

Bu konu; 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Genzo21

Aynen. Çünkü neredeyse kimsenin numarası değişmedi ve numaralarıyla özdeşleştiler. Zaten bende birkaç değişiklik yaptım, tamamen değiştirmedim. Ama Shingo Aoi'ye 20 numarayı yakıştıramıyorum. Tam 7 numara oyuncusu. Birkaç oyuncuya da yakıştıramadığım numaralar var. Mesela Souda 7 numara yerine 2 numara olsa daha iyi olurdu.

@ScoUnk

Nagano'yu Final Evolution hackinden dolayı Japonya'da sanıyordum, meğersem değilmiş. Değiştirdim.

@genzow

WY finalinde ki Japonya'nın aynı kadrosu. Sadece mevkiler değişik. Yani güçlü bir kadro. Yalnız Soda varken neden Ishizaki? Hadi Ishizaki'yi de anladım da Akai'yi niye aldın?

Bu arada sağ ol kadronu yazdığın için. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Japonya'nın Koçu Olsaydınız Oyunculara Hangi Numaraları Verirdiniz? - Yazar: Karl Heinz Schneider - 27-09-2020, Saat: 16:46

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Siz Tsubasanın Yerinde Olsaydınız Nankatsudan Ayrılıp Tohoya Katılır mıydınız Soil 6 354 23-03-2023, Saat: 08:43
Son Yorum: Manyuda
Sizce Japonya Milli Takımında Kim Kaptan Olmalı? Karl Heinz Schneider 15 1,499 10-08-2020, Saat: 23:44
Son Yorum: Karl Heinz Schneider

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi