Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Rise of New Champions:Konuşma Başlığı(Oyunla alakalı gelişmeler)

Bu konu; 246 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet oyunu deneyimledim bir iki kelam etmek isterim Gülümseme öncelikle oyunu çok beğendim anime ile bir arada giden bir hikaye moduna sahip, görsel olarak bir CT ve anime oyunundan bekleneni sonuna kadar karşılıyor en azından şahsım adına karşılıyor diyeyim. küçüklükten beri çizgi filme benzer tarzda bir ct oyunun hayalini hep kurmuştum sonunda oldu=D bunun dışında mekanikleri ise bence gayet yerinde olmuş, oyun pes ve fifa tarzı ama tabikide bariz farkları ile beraber bu şu demek oyun tıpkı pes ve fifa daki gibi akıyor hatta biraz daha hızlı buda aksiyonun tadını artıran bir olay olmuş bariz farkları ise konuşmaya gerek yok zaten onlar ortada=D özel şutlar animasyonlarla, diyaloglar ile MMORPG soslu futbol oyunu olmuş . Ben oyunu bir kaç saatir oynuyorum henüz bir crash ile karşılaşmadım veya bug ile ama oldugu söyleniyor mutlaka vardır hiç bir oyun bugsuz kusursuz çıkmıyor nerdeyse mesele güncellemelerin çabuk gelmesi ve bu sorunların çabuk çözülmesi. Gol atma olayını ben beğendim kaleciyi yorma üstüne kurulu, daha farklı daha eğlenceli bir mekanik olabilirmiydi belki... ama buda beni şahsen tatmin etti Gülümseme kısacası dostlar oyunu çok beğendim. Bir tsubasa sever oyunu mükkemel bulmasada mutlaka eğlenerek vakit geçirecektir. hatta genel olarak seriye bizler kadar aşina olmayan insanların dahi eğlenebiliceği, vakit geçirebiliceği bir oyun olmuş. zamanla geliştirip farklı serleri ele alan dlc ler çıkarsa da tadından yenmez!=)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Rise of New Champions:Konuşma Başlığı(Oyunla alakalı gelişmeler) - Yazar: tsubasa_can - 28-08-2020, Saat: 15:49

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Rise Of New Champions Grafik Mod Tisbir 8 481 03-03-2024, Saat: 10:20
Son Yorum: emrhan42
CT Rise Of New Champions Turnuvası Tisbir 22 419 12-10-2023, Saat: 19:50
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Rise of New Champions Oyununu PC'de Joystickle Oynama tsubasa_hakan 7 3,265 13-07-2023, Saat: 01:01
Son Yorum: ufuk52
[Güncellendi]Captain Tsubasa : Rise Of New Champions New Hero Rehberi. MindlessSR 41 8,961 26-04-2023, Saat: 10:54
Son Yorum: migves
Rise of New Champions : Analyze ve Double-Bladed Razor şut rehberi MindlessSR 1 1,073 18-02-2022, Saat: 13:37
Son Yorum: Natureza The Best

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
fhguugg25 (07-04-2024, 21:07)

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi