Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kalemize Aldığımız 5. Kaleciye Seçenek Seçimi Sırasında Yakın Görünüm Verme

Bu konu; 18 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(12-02-2017, Saat: 17:58)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12-02-2017, Saat: 17:11)Crazy Striker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: eline sağlık bu benim dün bahsettiğim konuydu sanırım ;)

Evet drive şut konusunda sonra dün bahsetmiştim ya kaleciler içinde araştırma yapacağım diye. Gerçi benim bahsettiğim Morisaki ve Wakabayashi' nin arasıra çıkan sinirlenmelerini Renato ve Wakashimazu için drive şuttaki gibi çoğaltmaktı ama denemelerim sonuçsuz kaldı. Doğru kodları bulmak gerekiyor. Araştırmalarım devam ediyor.

Bu ise hep aklımda olan bir şeydi ve diğer konuyu incelerken burayı farkettim ve 5. kaleci içinde yakın görünümü hallettim. Oyunum içinde bu gerekliydi. Bir maçta rakip bir kaleciyi kaleme almıştım ve bu sayede ona da yakın görünüm verebileceğim.

Bütün bizim kalecilere SGGK ekleme var atacağım dosyada hemde yakın görünümleri ile beraber Lennart,wakashimazu,wakabayashi ve morisaki de dahil kendi yakın görünümleriyle SGGK hareketini yapıyorlar dosyada resimde var görürsün gerisi sende ;)
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Kalemize Aldığımız 5. Kaleciye Seçenek Seçimi Sırasında Yakın Görünüm Verme - Yazar: Crazy Striker - 12-02-2017, Saat: 18:01

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bir Özel Kurtarışı Birden fazla Kaleciye Verme ve Yakın Görünüm Ekleme bakgal 11 1,463 3 dakika önce
Son Yorum: Osman
CT2 Tüm Oyunculara İstediğimiz Skili Verme bakgal 27 1,533 4 dakika önce
Her Maç Oyunculara Farklı Skill Değerleri Verme bakgal 32 2,837 5 dakika önce
İstediğiniz Sayıda Oyuncuya Özel Bloğu Kendi Yakın Görünümleriyle Ekleme Hiena 10 998 50 dakika önce
Wakashimazuda Olduğu Gibi Kalecilere Özel Yumruk Sahnesi Verme bakgal 36 2,310 Dün, Saat: 01:16

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi