Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6F li ve 5F li oyuncuları bir arada denedim, sorun bir şekilde çalışıyor. Önemli bir sorunu daha çözmüş oldun. Bu sorundan dolayı onca oyuncuyu animasyon bölümdeki forma renklerini değiştirerek düzenlemiştim. Sayende artık kafa karışıklığına gerek kalmadan rahat bir şekilde bunları uygulayabileceğiz. Eline sağlık. Gülümseme

Bu arada bununla beraber aklıma geldi de benzer özellikte olan 3F333 deki oyuncu ismi, takım ismi ve teknik ismini bir arada kullandığımızda açma kapama kodları her birinde farklı olduğu için sorun yaşıyorduk ya, bu yolla onlara da aynı açma kapama kodlarını girersek bunu çözeriz diye düşünüyorum. Hani ben bir ara bunların 3’ ünü birden uygulamak istemiştim ve hata almıştım ve sende uygun bir zamanda forma renkleri gibi farklı birkaç oyuncuda, maçlarda ve özelliklerde ayrı ayrı örnekler vereceğim demiştin. Bence bu yaparken forma renklerindeki gibi 2A 2A gibi kodları deneyelim. Sanırım o açma kapama kodlarından kaynaklı olarak 3 ü bir arada olunca bazılarında girdiğimiz o özellik geçerli oluyor.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme - Yazar: Hiena - 16-04-2017, Saat: 21:41

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
İstediğiniz şutu istediğiniz maçta açma! Tsumax 31 2,353 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum: Osman
Mağlup Duruma Düştüğümüzde İstediğimiz maçta Kaleci Leveli Artırma bakgal 30 2,797 1 dakika önce
Taktik - Bilgi Ekranında Hava Rengini Değiştirme Hiena 11 949 5 dakika önce
Rakip Oyuncuların Hangi Oyuncuya Pas Vereceğini Belirleme Hiena 27 2,510 16 dakika önce
İstediğiniz Sayıda Oyuncuya Özel Bloğu Kendi Yakın Görünümleriyle Ekleme Hiena 10 998 36 dakika önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi