Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme

Bu konu; 83 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilemiyorum ama o kadar sürebilir.

Evet ben orada rakip oyuncular üzerinde bir örnek verdim ama bu durum bizim oyuncular içinde geçerli. Bizde Tsubasa, Misaki, Nitta, Ishizaki gibi oyuncularda bu durum zaten var ve diğer oyuncularımız Hyuga, Matsuyama, Misugi ve diğer oyuncularımızın tamamında zaten 2 yakın görünüm var, ama yinede bunlar içinde çoğaltılabilir veya yaptığınız çalışmalarda yeni karakterleriniz içinde bunları uygulayabilirsiniz. Ayrıca bunu Wakabayashi, Wakashimazu, Renato ve Meao gibi kalecilere de uygulayabilirsiniz.

Bu arada oyuncuların normal forma renkleri içinde aynı yöntemi kullanıp bunu daha fazla oyuncu için uygulamaya çalışacağım. Biliyorsunuz Tsubasa, Misaki, Nitta, Izawa, Taki ve Kisugi gibi oyuncuların kulüp ve milli maçlarda olmak üzere 2 farklı forma rengi var ve bu yöntemi kullanarak Diaz, Schnedier ve Coimbra gibi diğer oyuncular içinde bunu çoğaltabileceğimiz kodları araştıracağım. Normalde bu yöntemle bu olur ama doğru kodları bulmak gerekiyor. Yani C9 17 D0 02 gibi kodlarda bitiyor bu iş ve orijinal yerindeki o kodları doğru bir sıralama ile yerleştirebilirsek bu özelliği de daha fazla oyuncu için uygulayabiliriz.

Birde aklıma geldi de bu yöntemle her maçta takım isimlerini değiştirebiliriz. Doğru yerini ve kodlarını bulup uyguyabilirsek o A9 00 85 3A A9 FE gibi yer gösterme kodları ile boş bir yer gösterip oraya her maç takımımızın ismini girebiliriz. Tabi burada önemli olan o bölümü bulmak. Hemen takım kadrolarımızın olduğu yerde mi olur yoksa takım isimlerinin olduğu yerde mi olur onu bulmak lazım. Sonrasında doğru kodları bulup bu yöntemle uygulamak gerekiyor.

Mesela her maç öncesi bilgi ekranında çalan müziği her maçta değiştirme kodlarını da bu yöntemle bazı kodlar deneyip buldum. Bakalım araştırmalarımdan bir sonuç alabilecek miyim.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Bir Oyuncuya 4 Farklı Takımda 4 Farklı Yakın Görünüm Forma Rengi Verme - Yazar: Hiena - 17-01-2017, Saat: 12:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Her Maç Oyunculara Farklı Teknikler Verme[EFSANE] bakgal 17 1,430 Daha az 1 dakika önce
Son Yorum: Osman
CT 2 - Tüm Özel Hareketler Sırasında ki Yakın Görünümler Jun Misugi 55 9,892 29 dakika önce
CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] bakgal 70 4,605 33 dakika önce
Bir Özel Kurtarışı Birden fazla Kaleciye Verme ve Yakın Görünüm Ekleme bakgal 11 1,466 2 saat önce
CT2 Tüm Oyunculara İstediğimiz Skili Verme bakgal 27 1,538 2 saat önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
DiegodeArgentina (06-04-2024, 16:34)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi