Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım]

Bu konu; 42 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakgal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 4 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Arkadaşlar Cayosa Hackde karşımıza çıkan bir özellikti.Cayosa orada yakın gürünümü olmayan oyunculara ekstradan yakın görünüm vermişti.Kodları çözmesi biraz zaman alsada kodları tamamen çözdüm ve artık bu özellikle birlikte oyuna ekstradan yakın görünüm  ve animasyon ekleyebileğiz.Öncelikle paylaştığım rar doyası içinde patch diye bir klasör var.Orada 3 tane yama var.Orada yamaların uygulanış sırası vs .yazıyor.O üç yamayı uyguluyorsunuz.Ben yer gösterme olarak 4CC0 ofsetlerini 00  50 li kodlarla yer gösterimi yaptım.Onuda uygulayın.Paylaştığım rar dosyasında romlar klasöründe zaten bu iki yamanın hazır uygulanmış rom dosyası var Arkadaşlar o dosya üzerinde deneyebilirsiniz.Paylaştığım rar dosyası içersindeki Word belgesinde bu özelliklerin nasıl yapılacağına dair detaylı bir anlatım var.Ayrıca Romlar klasöründe Word Belgesinde anlattıklarımı uyguladığım birde rom var.Anlattığım Tüm özellikleri Uyguladığım Rom adında.O romda Nei ,Zagola ve Babingtonun yakın görünümü var.Ayrıca yakın görümünü kullanarak oluşturduğun oyuncularında yakın görünümünde bir sorun yok.Mesela Neiye Misuginin yakın görünümüyle oluşturdum.Aynı anda oynatınca Misugide kendi yakın görünümü,Neide ise oluşturduğum yakın görünüm çıkıyor. Ayrıca Drive şutada ekstradan Jairo animasyonu ekledim.Onada bakabilirsiniz.Word belgesinde anlattığım bilgilerle oyuna daha fazla yakın görünüm ,animasyon ekleyebilirsiniz.Diğer dokumanlarda ise ihtiyaç duyacağınız diğer bilgiler mevcuttur.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Yukarı Çık Cevapla
#2
Sağolasın bakgal işte aradığım önemli paylaşım buydu sağolasın bunun sayesinde yy hcr (yazılışını unuttum) ile çok fazla yeni yüzler yapabiliriz değil mi?
[Resim: Z2myN3.jpg]
Yukarı Çık Cevapla
#3
(20-02-2017, Saat: 21:01)Ramon Victorino Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağolasın bakgal işte aradığım önemli paylaşım buydu sağolasın bunun sayesinde yy hcr (yazılışını unuttum) ile çok fazla yeni yüzler yapabiliriz değil mi?

Cayosa Hackte o çizimleri farklı bir programla ekliyor.O program bende yok.Bu kodlarla benzer görünümdeki oyunculara yakın görünüm veriyoruz.Çizimle henüz oyuna yakın görünüm ekleyemiyoruz
Yukarı Çık Cevapla
#4
Tamamen çözebildin mi, yani her yakın görünümü istediğimiz oyuncuya ekleyebiliyor muyuz?

Bu önemli bir konuydu ve artık bu sayede aynı yakın görünüme sahip oyuncuları da karşılıklı oynatabileceğiz. Crayz Striker sağolsun, bu yamaları ve bilgileri bize getirdi. Bir kısmını çözmüştü ve bana gönderdi çözebilir misin diye ama yaş ilerledi ve birde benim kafamın almadığı şeylerde var. Gülümseme Özellikle karmaşık şeylerde tıkanıyorum ve çabuk vazgeçiyorum. Dil Çıkarma Neyse ki sen halletmişsin. Eline sağlık.

Bu yamaları ve bilgileri bize getiren Crayz Striker' e ve bunları çözüp kullanılabilir hale getiren sana (bakgal) teşekkür ederim. Hem yakın görünüm hemde animasyon açısından daha fazla veriye sahip olduk. İkinize de tekrar teşekkür ederim.
Yukarı Çık Cevapla
#5
(20-02-2017, Saat: 21:19)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tamamen çözebildin mi, yani her yakın görünümü istediğimiz oyuncuya ekleyebiliyor muyuz?

Bu önemli bir konuydu ve artık bu sayede aynı yakın görünüme sahip oyuncuları da karşılıklı oynatabileceğiz. Crayz Striker sağolsun, bu yamaları ve bilgileri bize getirdi. Bir kısmını çözmüştü ve bana gönderdi çözebilir misin diye ama yaş ilerledi ve birde benim kafamın almadığı şeyler var. Gülümseme Özellikle karmaşık şeylerde tıkanıyorum ve çabuk vazgeçiyorum. Dil Çıkarma Neyse ki sen halletmişsin. Eline sağlık.

Bu yamaları ve bilgileri bize getiren Crayz Striker' e ve bunları çözüp kullanılabilir hale getiren sana (bakgal) teşekkür ederim. Hem yakın görünüm hemde animasyon açısından daha fazla veriye sahip olduk. İkinize de tekrar teşekkür ederim.

Her yakın görünümü istediğimiz oyuncuya eklliyebiliyoruz.Kaleci yakın görünümleride dahil buna.Bende Crazy Strikere teşekkür ediyorum.Başlangıç ofsetini bulması işimi çok kolaylaştırdı.
Yukarı Çık Cevapla
#6
Evet sağolsun bende başta bunların birbiriyle ilişkisini anlamakta zorlandım. Onun çözdüğü ve belirttiği bazı özellikleri bile farkedemedim ve verdiği o bilgilerle yamalar arasında ilişki kuramadım başta ama sonradan inceleyince öyle olduğunu anladım. Özellikle yakın animasyonunu ve oradaki o 86 00 kodlarının 15000 li o boş bölümlerde forma renklerini gösterdiğini anlamakta zorlandım ama tek bir kod ile sırayla oradaki ofsetleri gösteriyormuş.

Bakalım ilerde belki bundan farklı şeyler çıkarabiliriz. Belki ilerde yeni çizimler yapabilir ve bunları bu yeni animasyonlarla ve kodlarla oyuna aktarmayı başarır bu sayede daha çok ve daha farklı yakın görünüme sahip olabiliriz.
Yukarı Çık Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
İstediğiniz Sayıda Oyuncuya Özel Bloğu Kendi Yakın Görünümleriyle Ekleme Hiena 6 646 03-04-2021, Saat: 20:06
Son Yorum: ctasok
kalecilerimize alt tuş seçeneği ile özel kurtarış ekleme Askerullah 17 1,190 03-04-2021, Saat: 18:26
Son Yorum: born2rock
Kalecilere Wakabayashide olduğu Gibi Sinirlenme Ekleme bakgal 34 2,434 03-04-2021, Saat: 18:23
Son Yorum: born2rock
Yakın Görünüm Renk Ofsetleri AlphaT®.NET 40 3,948 02-04-2021, Saat: 19:50
Son Yorum: ctasok
Yakın görünümü olmayan oyuncuya yakın görünüm eklemek ジャイロメ59 22 2,250 02-04-2021, Saat: 19:27
Son Yorum: ctasok

Konuyu Okuyanlar ?
4 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
AlphaT®.NET (28-02-2021, 14:38), digimax (23-03-2021, 22:46), EsrefGaming (18-03-2021, 22:35), imadhachem (28-02-2021, 14:35)

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi