Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Subete da!! (Her şeyi).

Ciddiyim, aklına gelen gelmeyen ne varsa her şeyin tek bir yerde toplandığı ciddi bilgi yüklü bir çalışma olacak.

Ben orijinal rom oynamayı sevdiğim için Japonca rom baz alınarak yapılmış bir analiz olacak.

Analiz: Walkthrough + FAQs

Ha sadece hack ile ilgili bir bilgi olmayacak içinde onu da zaten bilmediğim için paylaşabilecek bir şeyim yok. Dil Çıkarma

Zaten bir dünya bilgiyi parça parça epeydir biriktiriyorum, onları bir araya getirip kendi üslubumla (anlatım tarzımla) tek yerde toplamak olarak özetleyebilirim çalışmayı.

...

Bilmiyorum beni daha önceden hatırlayanlar var mı ama ben zaten halihazırda CT2 için çok kapsamlı (sanırım 60 sayfa kadar) bir analiz çalışması yapmıştım yıllar evvel ancak o ve bir dünya çalışmam ne yazık ki uçup gitti (yedeksiz çalışmayın gençler Güzel). Hem o çalışmanın v2'sini yapmak hem de bunca CT bilgi birikimi varken bunların yitip gitmesine engel olmak adına bu çalışmayı yapmayı ve paylaşmayı açıkçası bir sorumluluk olarak görüyorum. Güzel

Sanırım soruna tatminkar bir yanıt olmuştur.

Sizlerin de cevapları, yorumları ve destekleri için teşekkür ederim.

Özellikle hack deneyiminin bu başlıktaki bilgiler ile paralellik göstermesi ve sizlerin de bunları dile getirerek çalışmaya katkı yapmanız benim için çok çok önemliydi.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 12-12-2016, Saat: 21:22

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,345 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 7 Ziyaretçi