Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Wild Striker
Evet çevirince böyle bir cümle çıkıyor karşımıza. Ben şaşırmadım aksine olması gereken söylenmiş çünkü Flamengo'da da Brezilya'da da benim en çok canımı yakan oyunculardan bir tanesi olmuştur hep. Santamaria'nın Hiena'nın da dediği gibi statları çok yüksek buna ilaveten topla da çok buluşan bir oyuncu olduğu için diğer oyunculara nazaran çok daha etkili oluyor.

Mesela şöyle düşünelim, Riberio'nun da Banana Shoot'u var, ve hatta Santamaria orta saha iken o forvette oynuyor. Riberio'nun şutu 84, Santamaria'nınki ise 87. Yani neredeyse şut güçleri de birbirine denk. Buna karşın hangisi daha etkili?
Cevap çok basit Santamaria.

Bu nedenle her ne kadar Zagallo ve Ney de çok güçlü oyuncular olsalar da Santamaria'nın hem ortasahanın kalbinde oynaması hem de topla daha fazla buluşması gibi nedenlerle takım içindeki etkinliği diğerlerine nazaran daha fazla.

...

İkinci soruna gelelim.

Gertis'den Tsubasa'nın elbette haberi var. Hatırlarsan Best4 yani YarıFinale kalan 4 takım (Brezilya Fransa ve Japonya Almanya) gösterildikten sonra ilk finalisti belirleyecek maç için Brezilya Fransa maçının bir kesiti gösterilir bize orada işte Fransa'nın Gertis'e kaybettiğini görüyor Tsubasa ve Japonya.

...

Amaral ve Doutor'u her daim sevmişimdir. Ancak bu maçta bunca oyuncu onca teknik arasında o kadar sönük kalıyorlar ki... Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 12-12-2016, Saat: 20:45

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,342 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi