Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Hiena
Toninho'ya atılacak pasın kesilmesi konusunda kesinlikle haklısın. Brezilya'yı bu kadar iyi tanıyan Tsubasa gibi birinin bunu bize tavsiye olarak vermesi hiç yakışmamış. Dil Çıkarma Biz çocukken top ilk başta Toninho'ya gelip de Drive Shoot çektiğini görünce halaya dururduk. Dil Çıkarma

Tsubasa'nın tavsiyesinde doğru bulmadığım ikinci nokta ise Gertis'e uzak şutlar işe yaramıyor gibi, bu nedenle kale önünde etkili (can yakıcı, işe yarar) şutlar çekmeli cümlesi. Bu cümle hangi oyuncumuz için geçerli olur, hangi oyuncumuzla bu şekilde/bu mesafede bir şut çektiğimizde işe yarar? Cevap veriyorum: Tsubasa ve Cyclone hariç hiç biri.

Şimdi 33 takım da bitti yani çalışmayı sonlandırdım, hiç kaleci ile 1'e 1 anlamına gelecek bir cümle geçmedi. Şayet Tsubasa burada kale önünde etkili şut derken bizim kalecinin dibine kadar girip çektiğimiz etkili şutları kastediyorsa o zaman doğru olabilir. En azından Hyuuga-san'ın Neo Tiger Shot'u bu bağlamda işe yarayabilir. Onun dışında Cyclone bile kimi zaman gol olmazken diğer herhangi bir şutu denemek topu Gertis'e hediye etmek olur.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 12-12-2016, Saat: 20:36

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,344 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 7 Ziyaretçi