Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kesinlikle Drive Twin Tiger şuta gönderme var.Ve Hernandez tüm şutları yumrukladığından Japonya'daki yerden özel şuta sahip oyuncu sayısının çokluğu da etkili(Tsubasa,Hyuga,Matsuyama,Souda,Jito,Nitta) bu da ''Hernandez Japonya'nın savaşçı ruhunu ateşleyen bir kaleci'' sözünü doğruluyor.Animede de Japon oyuncuların özel şutlarını yakalamıştı.Sonrasında malum Hyuga Neo Tiger'la kolunu kırmıştıGülümseme
Hernandez'le Rampion 1-9 numara bana Gremio(Meao-Da silva),Rusya(Rashin-Baraev) gibi takımları anımsatıyor.Ama 9 numaraya dikkat sözünü beklerdim ben.Bu adam üç özel kafacıdan biri ve Roma gibi profesyonel bir takımda oynuyor.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Jun Misugi - 11-12-2016, Saat: 00:01

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,343 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi