Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim hatırladığım kadarıyla Barcelona filan durumları söz konusu değil. Ancak oyunu bitirdikten sonra o asker selamını niye çakıyor onu çok ama çok merak ediyorum. Bu çevirilere başladım artık sonuna kadar devam edeceğim, sonuna gelince Tsubasa'nın Sanae-chan ile neler konuştuğunu hepimiz tam olarak öğreneceğiz. Güzel

Devam Şifrelerinin kayıtlarının tutulması önemli elbette ve bu önemli görevi kendisine güveniyorum diyerek Mikami-san'ın Ishizaki'ye vermesi ayrıca dikkate değer. Dil Çıkarma

Roberto'nun Brezilya koçu olduğunu öğrenince Santana gibi Tsubasa ve tüm Japonya da şaşırmış durumda ancak Tsubasa "rakip kim olursa olsun" diyerek bir yerde karşımda babam olsa tanımam diyor. Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 07-12-2016, Saat: 22:03

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,345 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 4 Ziyaretçi