Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
16'ncı takımdayız ve ilk defa böylesine çaresiz cümleler edildiğini görüyorum Bilgi Ekranında. Dil Çıkarma Rakipte her şey var, zayıf yanı yok, çıkın varınızı yoğunuzu ortaya koyun. Güzel Demek ki yapımcılar da bu maçın aslında adaletli olmadığının farkındalar ki böylesi sözler edilmiş. Ben bu maçta hiç değilse berabere bitmesi durumunda Milli Takımlara geçebilelim istemişimdir her zaman. Ancak öte yandan bu maçta birkaç defa yenilirsek bir-iki level atlayıp zorlu milli maçlara biraz olsun hazır girebiliyoruz. Ama madem öyle bizi böylesi bir duruma sokmak yerine level atlama olayını adaletli yapsaydınız diyesi geliyor insanın. Sonuçta bir oyunu oynarken insan en kısa sürede en başarılı şekilde bitirmek ister ancak CT2'de bunu neredeyse imkansız hale getirmişler.

Çok konuştum ancak bu maçı her zaman garip bulduğumdan yeri gelmişken söyleyim istedim.
Kendimce taktikleri artık detaylı analizde vermeye çalışacağım. ^_^

[17] Suriye

[Resim: mm9z4i.png]

[Resim: kco42f.png]

この たいかい は ブラジル で ひらかれる ほんたいかい に でるため の よせんだ。まけること は できないぞ。
かくじ じぶん の ポジション を しっかりうけもち チームプレイ に つとめろ。

Kono taikai wa Burajiru de hirakeru hontaikai ni derutame no yosen da。Makeru koto wa dekinaizo。Kakuji jibun no pojishon o shikkari ukemochi chiimu purei ni tsutomero。

Bu turnuva Brezilya'da yapılacak olan esas turnuvaya katılmak için ön elemedir. Kaybedemeyiz. Herkes kendi pozisyonundan sorumlu bir şekilde takım oyunu oynayacak.
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 04-12-2016, Saat: 10:04

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,342 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 5 Ziyaretçi