Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyuncuların maç içerisindeki tüm davranışlarını belirleyen kodlar var ve bunları uzun zaman önce paylaşmıştım... Şimdi Roma nın kontra atak sırasındaki kodlarını açıp baktım ve en yüksek seviyelerden biri olan D0 kodunun olduğunu gördüm. Sıradan oyuncular içerisinde Matsuyama' nın etkisiyle takım arkadaşlarında olan durum dışında bazı takımlarda 08 kodu vardır, Cointhians' ta 14 kodu ve diğerleri içerisinde en yükseği olan 20 kodu Palmeiras 2, 3, 4 ve 5 numaralı oyunculara aittir.

Roma' nın, D0 ile bu kadar yüksek bir değere sahip olması ne kadar atak oynadıklarını gösteriyor. Jettorio, Jitou, Dirceu gibi oyuncular dışında birçok özel oyuncuda bile bu değer yok.

Not: Bu arada bu özellik sadece 2, 3, 4 ve 5 numaralı oyuncularda var. Diğer oyuncularda bu değer 0 dır. Zaten onlar her orta saha ve forvet oyuncuları gibi normal şekilde atağa çıkıyorlar.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hiena - 01-12-2016, Saat: 20:39

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,346 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi