Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bende şöyle bir yorum yapmıştım;

Jitou ile ilk karşılaştığımda o kayması ve hızlı koşmasıyla yaptığı bloklama hareketi beni baya ürkütmüştü. Ovvv İlk maçta yenilmiştim. 2. maçtada zorda olsa kazanmıştım.

Sano da, rovaşata vurursa büyük oranda golü buluyor. Ama genel olarak Jitou' nun şutu etksiz kaldığı için rahat kazanılabilecek bir maç.

Bu arada Japonca olarak istediğin oyuncuların değerlerini hazırladım.

Ayrıca hex editörde bu değerleri sabitlemeyi sağlayan bir bölüm var, bunuda uyguladığım o romu link içerisine ekledim. Hex editörden bu romu aç ve 4A57 ofsetine git, orada kaleciden başlamak üzere 11 oyuncumuz için sırasıyla kodlar oluşur, işte o kodlar yerine bu rakip oyunculardan istediğini alıp kendinde o rom üzerinde bunları inceleyebilirsin.

Yalnız gerek hex editörde, gerekse virtuanes emulatöründe hile kodu girerek takımımıza aldığımız oyunculardan 16 Japonya' daki Wakashimazu ve Brezilya' daki Sanatamari' da problem var. Bu ikisinin leveli 62 ve bütün değerleri 250 civarı oluyor ve bunu hex editördeki sabitleme kodlarıda düzeltmiyor. Bu yüzden sadece bu ikisini önceden elimde olan Türkçe isimleri ile verdim.

Download:
http://www.mediafire.com/file/u0c6g1ms47...illeri.rar
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hiena - 25-11-2016, Saat: 22:00

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,344 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 6 Ziyaretçi