Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evet kelime Overlap kelimesinin Japoncası olan Oobaarappu şeklinde geçiyor, ben Türkçe bindirme (yani defanstan hızlı bir şekilde ileri çıkış) şeklinde çevirdim ama aklına daha iyi bir karşılık gelen varsa kabulümdür. Güzel

...

Santos'ta ilk defa Roberto-san doğrudan rakiplerin şutlarının isimlerini telaffuz etmişti, bunu ikinci kez Flamengo'da yapıyor. Santamaria'da da Riberio'da olduğu gibi Banana Shoot var, bunu ilk kez okusam "eyvah! yine mi!" derdim doğrusu, çünkü fazlasıyla can sıkıcı bir isim bu Santamaria, en azından benim için. ^_^ Getúlio'nun da Drive Shoot'u var ama bundan ziyade Overlap'larına dikkat edin demesi daha ilgi çekici demek ki. Bunu şöyle düşünüyorum sadece Drive Shoot'un bir savunma oyuncusunda olması çok bir anlam ifade etmez ancak o savunma oyuncusunun ileri çıkması ve bu şutu kullanması daha önemlidir, bu nedenle bu şekilde söylüyor olsa gerek.

@Hiena
Son cümlene katılıyorum, oynarken Carlos yerine diğer ikisine top geldiği zaman daha az ürkerdik. Dil Çıkarma
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hikaru Matsuyama - 21-11-2016, Saat: 18:27

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,347 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 6 Ziyaretçi