Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu arada geçen muhabbetini yaptığımız Şutların güç değerlerinide vereyim. En güçlü şut ile en zayıf şut arasındaki tüm şutların bir kod karşılğı oluyor.

En yüksek 58 ile Cyclone dir. Sonra 2D Drive-Tiger dır. En düşük olan 10 ile Nitta nın Falcon şutudur.

Rakip oyuncuların şutları bizim oyuncularınkine göre biraz düşüktür. Bunun nedeni onların skillerinin bizim oyunculara göre yüksek olmasından kaynaklıdır.

Şut dışında Pas, çalım, kaleci kurtarışları ve ayrıca normal şut, pas, çalım bunların hepsinin değeri var.

İndirme linki:
http://www.mediafire.com/file/d11mt6c4bj...%9Feri.doc

Bu arada Nei nin ismi çeviride Ney diye mi geçiyor?

Toninho nun o durumu için şunu söyleyebilirim; bazı forvet oyuncuları örneğin Hollanda'lı Isurasu gibi 9 numarada oynamasına rağmen herkes atağa çıktığında o orta sahada geziniyor, top ona atıldığında da hızla gol için atağa çıkıyor. Toninho nun o kadar olmasa bile kısmen böyle bir yönü var mıdır diye biraz oynadım ama normal her 9 numaralı forvet gibi en öndeki oyuncu o. Rakip defanstan üzerine sürdüm ama orta çizgiye gelene kadar hiç üzerimize gelip baskı yapmıyor bile. Yani tam bir gol arıyan forvet oyuncusu

Palmeiras ile ilk karşılaşmamda Nei nin bu şutuna çok şaşırmıştım. Ona gelene kadar Tsubasa, Riberio ve Satrustegui de normal şutlar görürken bu ikisinin bu vuruşu beni baya şaşırtmıştı. Ne kadar özel bir şut bu böyle demiştim. Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hiena - 16-11-2016, Saat: 22:17

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,340 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 3 Ziyaretçi