Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar?

Bu konu; 185 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yer gösterme ve boş alan sıkıntısı eskiden vardı, şimdi böyle bir sorun yok. Boş bir yeri gösterip oraya o ilgili diyaloğu istediğimiz şekilde uzatarak girebiliriz. Ama o dönemlerde çeviri yapan arkadaşlar bunları bilmiyordu ve ayrıca ara sahneler ve maç içindeki bazı metinlerin yerlerini bulamamışlardı. Hatta Japonca'dan İngilizce'ye çeviren kişide bulamamış ve oralar öyle Japonca harflerin kod karşılığı olarak kalmış ve alfabe Türkçe' ye çevrildiği içinde o bölümler tuhaf yazılara dönüşmüştü.

Ben tüm bunların yerini biliyorum ve hatta o dönemler doğru ve eksiksiz bir çeviriyi ben yapacaktım ama Cruyfford ve birkaç arkadaşımız çevirilerini tamamlayınca artık uğraşmadım.

Asıl konuya gelirsek;

''CT2'de paslaşmayı ne kadar iyi yaparsak daha doğrusu rakibe ne kadar az top kaptırırsak o kadar başarılı oluyoruz''

Roberto' nun bunu ilk takım için söylemesi tuhaf değil mi? Hani Flamengo veya Santos falan olsa neyse de Gülümseme

Ben 2. Takıma çok yenilirdim. 3-4 tane atarlardı. Sonrakiler zaten sıkıntılıydı. Güzel Oyuna hakimiyetimiz tam olmadığı için ve Tsubasa' yı da etkin kullanamadığımız için her maçta baya zorlanırdık.

1. takımdan birkaç gol yediğim oldu.. Geçenlerde de bir şey denemek için açtım, topu alıp istediğim şeyi uygulayana kadar 2 gol yedim. Hiç durmadan hızlı paslaşmalar ile kaleme gittiler ve topa dokunamadım bile. Kalecimizde sağolsun açılır kapı gibiydi (!) topu gördüğü gibi içeri alıyordu. Çok utanç vericiydi. Güzel Baya da şaşırmıştım.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Yazar: Hiena - 12-11-2016, Saat: 22:13

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa SEGA Oyunundan Bilgiler Makoto Soda 6 223 22-02-2022, Saat: 01:24
Son Yorum: Makoto Soda
Captain Tsubasa 2 Oyunundan İlginç Bilgiler Hiena 131 21,344 15-07-2017, Saat: 01:04
Son Yorum: Hiena

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:22)

Görüntüleyenler: 5 Ziyaretçi