Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Ct3 Ct4 Ct5 Hack

Bu konu; 12 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ridyin
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
captain tsubasa sega cd nin hacklerini yapmışlar nette var.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
CT 5 in stat kodlarını bulduydum ben.All starı açın bir yandan ve hex editorüde açın.Kodları yazmadım ama kolay bir yöntem söyleyeceğim.
CT 5 all starda karakter seçerken güçleride görebiliyoruz elbette.Orada mesela 7 7 9 9 7 gibi tüm statları hex editorde 0 ekleyerek aynen yazın.Sonra arayın o kodları.Bulduğunuz da stat kodlarını bulursunuz.All star liste sırasına göre gider.Daha detaya inmemiştim.CT5 için ancak stat değiştirmeyi yaptım.CT 4 daha birşey yapamadım.CT3 kodları sitede var.Stat kodları vb kodlar var.Twin Tackle kilidini açmaya çalıştım ama nerden başlayacağımı bilemedim uğraşmadım başka.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Elinde bu oyuna ait bir hack çalşması varsa, birazdan paylaşacağım bilgilerle hex editörde karşılaştırma yapıp o oyunun kodlarını bulabilirsin.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(20-10-2016, Saat: 18:53)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elinde bu oyuna ait bir hack çalşması varsa, birazdan paylaşacağım bilgilerle hex editörde karşılaştırma yapıp o oyunun kodlarını bulabilirsin.

Diğer ülkelerde hack yapanlar çok paylaşımcı değiller maalesef abi hem kod hem de oyun konusunda..Bunun yanı sıra yaptıklarına dair videolar sitelerde paylaşılıp duruyor daha önce de söylediğim gibi oynamadığım hiçbir hacke inanmıyorum artık
Bazılarının (%70) Video Edit olduklarına kanaat getiriyorum
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bende bazısının öyle dolduğunu düşünüyorum.. Bazısı da herhalde kodları bulunmazın birileri benzer bir çalışma yapmasın diye düşünüyor olabilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
CT 4 e ait var bende.Adam abartısız her adama power block özel pas ve power kayma eklemiş.Bazı adamlarında statülerini değiştirmiş.Ama bazıları saçma olmuş.Statü olarak orjinalinde çok düşük olanı yükseltmekti amacım.Tek yapmak istediğim oydu.Kodları takip ede ede insanında gözleri yoruluyor.
CT4 hack: http://www.mediafire.com/?8mrgb62j3mcjrax
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 1,884 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 932 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 158 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 81 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,656 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar