Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Ct3 Ct4 Ct5 Hack - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hack Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Hack Tartışma & Anket Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hack-tartisma-anket-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Ct3 Ct4 Ct5 Hack (/konu-ct3-ct4-ct5-hack.html)

Sayfalar: 1 2 3

Ct3 Ct4 Ct5 Hack - ridyin - 30-01-2016

Arkadaslar Bu gun Ct2 hackim uzerinde ugrasirken bisey kesfettim
Daha dogrusu aklima Bi konu takilmisdi Nie Ct 2 hacki yapabiliyozda Ct3 Ct4 Ct5 hackleri yapmayalim ve tum gunu tum kodlari arastirdim ve sonunda Ct5 de drive sutun offset kodunu buldum ama iste bende akil kalmadiki ucdu gitti romu yalnislikla sildim ve ustelik offsetide hicbiyere yazmamisdim

Gelelim asil konuya Ct5 hacki yapabilirizmi ? Yani Ct2 yapabiliyosak Ct5 nie yapmayalim nie Ct5 hem icinde daha fazla sut var hemde Hikayesi iyi Yani Ct 3 felanda olabilir bu konuda bilgisi olan varmi yani sadece ct 2 diyilde guzel bir ct3 ct 4 yada ct5 hacki yapalim biraz zor olabilir ama calisma ile basaramiycamiz bir sey yoktur ne derseniz sitedeki hack uzmani kardeslerim

RE: Ct3 Ct4 Ct5 Hack - G.Hernandez - 30-01-2016

Çok zor bir şey.Wakashimazu'nun hackleri var yapılabilinir ama kimin bu işle uğraşacak zamanı olur bilmiyorum.

RE: Ct3 Ct4 Ct5 Hack - ridyin - 30-01-2016

aslinda kavrayinca ct 2 den basit gelcek yani umarim ben zaman buldukca kendi hackimin yani sira bunlada ugrasicam bayabi

Cvp: Ct3 Ct4 Ct5 Hack - Jun Misugi - 04-02-2016

(30-01-2016, Saat: 16:55)ridyin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaslar Bu gun Ct2 hackim uzerinde ugrasirken bisey kesfettim
Daha dogrusu aklima Bi konu takilmisdi Nie Ct 2 hacki yapabiliyozda Ct3 Ct4 Ct5 hackleri yapmayalim ve tum gunu tum kodlari arastirdim ve sonunda Ct5 de drive sutun offset kodunu buldum ama iste bende akil kalmadiki ucdu gitti romu yalnislikla sildim ve ustelik offsetide hicbiyere yazmamisdim

Gelelim asil konuya Ct5 hacki yapabilirizmi ? Yani Ct2 yapabiliyosak Ct5 nie yapmayalim nie Ct5 hem icinde daha fazla sut var hemde Hikayesi iyi Yani Ct 3 felanda olabilir bu konuda bilgisi olan varmi yani sadece ct 2 diyilde guzel bir ct3 ct 4 yada ct5 hacki yapalim biraz zor olabilir ama calisma ile basaramiycamiz bir sey yoktur ne derseniz sitedeki hack uzmani kardeslerim

Bu tamamen ilgi meselesi ct2 hacki yapabiliyoruz çünkü birçok özelliği bulduk.Ve devamını da getirdik.Bundan 8 sene öncesi için konuşuyorum çok az özellik bulunmuştu ve zamanla ilgili sayısı arttıkça bulunan özellik sayısı da artmaya
başladı.Yapılabilir mi elbette yapılır ama ct2den daha çok uğraştıracağı kesin

RE: Ct3 Ct4 Ct5 Hack - G.Hernandez - 04-02-2016

Ct 3 oyununu ben Ct 2'den daha çok seviyorum.
Ct 3'ün kodlarıyla uğraşacak birileri çıkarsa ne mutlu bana.

RE: Ct3 Ct4 Ct5 Hack - Tsumax - 07-03-2016

ct4 ve ct5 çok ilgi görmediği beğenilmediği için bence hacklerlede çok uğraşılmıyor..