Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Artık İstediğiniz Oyuncu Topu Alır Almaz Şut Çekicek

Bu konu; 31 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ジャイロメ59
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(02-04-2013, Saat: 16:37)Taro Misaki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Barış peki adamda özel şut yok sadece ceza sahası içi var diyelim. Topu alır almaz verkaçlarla ceza sahasına girme gibi bir kod var mı ? Mesela 12 yazarsanız bir iki adım atar şut çeker demişsin, bunu biraz yürüyüp normal verkaç yapıp ceza sahası içine girmesi için ne yapmamız lazım ? Bir de mesela 10. takımla oynuyorum diyelim karşımdaki normal oyuncuların topu özel adama atması için bir kod var mı ? Yani topu çok fazla sürmesinler ayaklarında, hemen topu özel oyuncuya atsınlar kek kek normal şut çekmesinler gibisinden Gülümseme
oyuncunun ceza sahası ıcıne gırmesını ıstıyosan 08 yazman yeterlı verkaclarla ıcerı gırer nadır pas yada calım atar
[Resim: eicm.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: RE: Artık İstediğiniz Oyuncu Topu Alır Almaz Şut Çekicek - Yazar: MAJESTE - 10-04-2013, Saat: 13:05

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bir Oyuncuya İstediğiniz Kadar Maçta İstediğiniz Yakın Görünüm Forma Rengini Verme Hiena 84 7,385 33 dakika önce
Son Yorum: Osman
Topu Bekleyem Kaleci Animasyonu - amgad kat ( abo ameed ) codes algazibeia abo ameed 15 1,152 45 dakika önce
Oyuncuların Özel Hareketlerini Bilgi Ekranında Gösterme [İstediğiniz Kadar Oyuncunun] Hiena 21 1,473 47 dakika önce
Meeting Bölümüne İstediğiniz Uzunlukta Yazı Yazın ジャイロメ59 13 1,544 48 dakika önce
Kick Off - Continue Bölümüne İstediğiniz Resmi Koyun ! ジャイロメ59 17 3,070 50 dakika önce

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi