Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

New Hero Episode'da Anormal Zorluktaki Musashi - Toho Maçı

Bu konu; 9 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : knighTeen87
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spoiler alertGülümseme)
Oyunu ilk çıktığı günün sabahından beri oynuyorum.Tsubasaseverler olarak yeni ve güzel oyunlara ihtiyacımız var.
Story mode'da dün Furano'yu yendim şimdi ise youtube için Hirado maçı yükleniyor biraz geriden gidiyorum.
Versus modda bahsettiğin maçı birkaç kez oynadım o maçta Misugi olsa da Hyuga-Wakashimazu Touhou'yu adeta milli takım seviyesine taşıyor.Japonya-Touhou yapınca bile Wakashimazu sağlam direniyor.
Oyunda çalım-pas-top kapma rastgele PS2 ve J oyunlarının tuhaf bir karışımı var.
Jun Misugi'nin olmayışı Musahsi'yi Tsubasa'sız ve Genzo'suz Nankatsu yapıyor gibi.CT-2'yi oynayanlar bu benzetmeyi anlayacaklardır.
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: New Hero Episode'da Anormal Zorluktaki Musashi - Toho Maçı - Yazar: Jun Misugi - 02-09-2020, Saat: 14:16

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
[Güncellendi]Captain Tsubasa : Rise Of New Champions New Hero Rehberi. MindlessSR 41 9,018 26-04-2023, Saat: 10:54
Son Yorum: migves
CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS – EPISODE: NEW HERO MindlessSR 4 2,142 01-05-2020, Saat: 10:39
Son Yorum: Tsumax

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
fhguugg25 (07-04-2024, 21:07)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi