Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CT2: Super Striker Online Versiyonu Çıkacak Mı? / Sohbet - Tartışma

Bu konu; 13 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bildiğiniz gibi en sevilen Tsubasa oyunu Captain Tsubasa 2 Super Striker. Bu oyunu o kadar fazla oynadık ki, tek oynamaktan sıkıldık. O yüzden online oynanır mı acaba diye araştırmaya başladık. AlphaTR.NET, online yapılma üzerine çalışılıyor demişti. Böyle bir konu açmak istedim ki, hepimiz sadece bu konu üzerine konuşalım. Bu arada, yapan kişiler için birkaç tavsiyem var:

1-) Sayaç

Mesela, "Kay, Pas Kes, Block, Bekle" gibi pozisyonlarda oyun duruyor. Buralarda ekranın bir kısmında sayaç olabilir. Mesela 1 dakika ayarlanabilir. Böylece hızlı bir şekilde oynanır ve kimse beklemez. Eğer özel bir durum olursa "Tuvalet vb." P tuşuna veya başka bir tuşa basarak oyunu sayaçsız durdurabilir.

2-) Kadro Belirleme

Evet kadrolar nasıl olacak hiç tahmin edemiyorum. Ama kendi fikrim, herkes sevdiği oyunculardan 2,3 tane kendi kadrosuna eklesin. Gerisini rastgele ama eşit bir şekilde dağıtsın. Bu benim kendi fikrim ama, şahsen ben bile sevmedim bu fikri. Siz de kadroların nasıl olacağı, olması gerektiğini belirtebilirsiniz.

--------------------

Bu konu hakkında bence konuşulacak ve tartışalıcak çok şey var. Ama eğer bir gün gerçekten Online çıkarsa, çok zevkli olur. Yapmaya çalışan herkesin ellerine sağlık. Eğer Online çıkarsa turnuvalar da düzenlenebilir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
CT2: Super Striker Online Versiyonu Çıkacak Mı? / Sohbet - Tartışma - Yazar: Karl Heinz Schneider - 12-08-2020, Saat: 04:23

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Nekketsu! Street Basket: Ganbare Dunk Heroes Süper Şut Çekemiyorum ozan55 5 144 03-09-2022, Saat: 14:38
Son Yorum: ozan55
tsubasanın çıkacak yeni oyunu bakgal 8 2,419 23-06-2021, Saat: 02:55
Son Yorum: Kağan
CT 2 Süper Striker şifre yardımı Konohamaru Sarutobi 11 8,267 30-05-2021, Saat: 18:31
Son Yorum: esref
CT2 Shin Super Striker Çökme sorunu Stefan Levin1 5 469 07-12-2020, Saat: 20:15
Son Yorum: Genzo21
CT4te online oynama rehberi gerek yardımcı olacak? matsuyama10 3 427 25-10-2020, Saat: 18:32
Son Yorum: AlphaT®.NET

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi