Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri

Bu konu; 41 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yani en azından Ishizaki onlara (:Tachibana) Saru Combi diyor. Güzel

Jitou'nun Sano ile birlikte yaptığı bir özeli yok ancak yıl 1988 ve ilk oyun, ben inanıyorum ki yapmak isteyip de yapamamışlardır. Ancak siz hackerler o günkü teknolojinin izin vermediğini bugün gerçekleştirebilirsiniz.

Furano ve Toho çevirilerini ilk mesajına eklememişsin de sanırım unuttun bunları?
Hayır unutmadım, yavaş yavaş ekliyorum. Düzensiz bir şekilde eklediğim için unuttuğumu sanmış olman gayet doğal tabi. ^_^

Matsuyama için ifade edilen top saklama bu markaj sırasındaki özelliği mi oluyor?
Hmm, açıkçası çok iyi bir noktaya değindin. Belki de dediğin gibi rakip bizi marke ettiğinde kimi oyuncumuz çok çabuk top kaptırabilirken kimisi topu iyi saklayabiliyor. Eğer dediğin doğruysa bunu ispat etmemiz gerekecek. Başımıza iş açtın. Dil Çıkarma Ve eğer tespitin doğruysa belki Matsuyama'nın top saklama özelliğini ilk defa bir CT oyununda görmüş olacağız.

...

Touhou Koutoubu ya da Touhou Enstitüsü denilen takım lise takımı oluyor, burada Tsubasalar daha ortaokuldalar (15 yaş-altı). Ve ilerde büyüdüklerinde Wakashimazu ve Hyuuga (Sawada ile birlikte) bu takıma dahil oluyorlar. Tabi isim bizim bildiğimiz şekliyle Touhou Gakuen (Touhou Akademisi). Ancak akademi ile enstitü yakın anlama gelen kelimeler olduğu için aynı ekip diyebiliriz. Ve evet buradaki rakibimiz çok güçsüz zaten bu nedenle koçumuz Mikami bu takımı yenemezseniz Avrupada kimseyi yenemezsiniz gibisinden konuşuyor.

Belçika

[Resim: 31476zo.png]

[Resim: oqk2u8.png]

Bu takım fırsat bulduğunda etkili ataklar yapmaktadır
Rakibin temposuna ayak uydurmayın

| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: Captain Tsubasa [NES] Bilgi Ekranı çevirileri - Yazar: Hikaru Matsuyama - 29-07-2017, Saat: 07:12

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa 2 oyunu tüm oyuncular 63 lvl dir sonx1 26 4,223 24-04-2024, Saat: 00:51
Son Yorum: biq_proof
Captain Tsubasa 1 Hileleri TheEvita 12 6,060 20-04-2024, Saat: 09:59
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2- Yeni Oyun Hileleri Hiena 7 2,392 20-04-2024, Saat: 09:54
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2 Şifreler HasanCeylan05 1 5,155 19-02-2024, Saat: 03:48
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa - Hile kodları - Oyun Hilesi SacMisaki 6 6,424 29-01-2024, Saat: 05:35
Son Yorum: Lenib180

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Kian (29-04-2024, 01:25)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi