Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Oyunculara Hyugadaki gibi 2 Farklı Şut Çekme Özelliği Verme

Bu konu; 36 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : bakgal
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar biliyorsunuz CT2 oyununda rakip oyunculardan sadece Hyuga iki farklı şutu maç içersinde dönüşümlü olarak kullanıyor.Tiger şut ve Neo Tiger şut.
Artık bu özelliği istediğimiz kadar oyuncuya ekleyebiliyoruz.Mesela ben Schneidere Mach şutu ve Fire şutu ,Neo Tiger ve Tiger şuttaki gibi dönüşümlü olarak ekledim.Sizde istediğiniz oyuncuya rakip takımda iki farklı şut özelliği verebilirsiniz.Daha fazla oyuncuya bu özelliği nasıl ekleyeceğiniz ve ihtiyaç duyacağınız her türlü bilgi dokumanda mevcuttur.

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Oyunculara Hyugadaki gibi 2 Farklı Şut Çekme Özelliği Verme - Yazar: bakgal - 02-03-2017, Saat: 22:49

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tsubasa & Meao Sahnesindeki Drive Overhead Yerine Farklı Şut Tasarlama Hiena 13 1,519 11 saat önce
Son Yorum: Osman
CT2 Farklı Müzik Paketi V2 ジャイロメ59 27 2,080 11 saat önce
Mağlup Duruma Düştüğümüzde Her Maç Farklı Müzik Çalma bakgal 12 1,180 11 saat önce
İlk Şutları Farklı Bir Sahne ile Uygulama Hiena 10 1,124 11 saat önce
Taktik - Bilgi Ekranında Her Maç için Farklı Müzik Çalma Hiena 10 987 Dün, Saat: 19:20

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
2 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
arch_stanton (03-04-2024, 15:36), DiegodeArgentina (06-04-2024, 02:43)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi