Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma (/konu-romu-c0000-a-kadar-uzatma-sinirsiz-bos-kod-bolumlerine-sahip-olma.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Hiena 2 - 15-04-2022

Herkese merhaba,

Bu özellik daha önce başkası tarafından (sanırım bakgal' dı) paylaşılmıştı ve ben bilgisayarıma format atınca bunu kaybetmiştim. Aklımda kaldığı kadarı ile 4 ofsetine 20 20 kodlarını girme ve 14ED ofsetine 00 kodlarını girme işlemlerini yaptım ve sonra C0000' a kadar uzatabilmemizi sağlayacak gerekli kodlar için Zhangjianihao hacki inceledim ve oradaki kodlardan yararlanarak bunu orijinal roma aktardım ve doküman olarak hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedim.

Bu kodlarla beraber artık 40000 üzeri boş alana sahip olacaksınız ve her türlü animasyon, her maçta forma, takım, isim, kadro, tip, özel teknik değiştirme/ekleme gibi sınırsız özelliği boş alan sıkıntısı yaşamadan orijinal oyuna veya mevcutta daha önce yaptığınız hack çalışmanıza ekleyebileceksiniz. 

Kolay gelsin.

Not: Bununla ilgili aşağıdaki konuya bakarsanız orada B0010 kadar tüm boş bölümlerin yer gösterim kodlarını tablo haline getirdiğim resimli paylaşım mevcut. Oradan daha rahat bi şekilde istediğiniz boş bölümün yer gösterim kodlarını tespit edebilirsiniz. 

80000 lere Kadar Tüm Boş Bölümleri Kullanma (tsubasatr.net)

RE: Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Karl Heinz Schneider - 15-04-2022

Efsane paylaşım abi, teşekkürler.  Güzel

RE: Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Hiena 2 - 15-04-2022

teşekkür ederim yorumun için

RE: Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Tsumax - 06-05-2022

bu paylaşımını şimdi farkettim inceleyecem emeğine sağlık.

RE: Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Hiena 2 - 06-05-2022

Rica ederim. Benim hesabım üzerine tıklayıp -varsa gözden kaçırdığın- diğer paylaştığım konularıma da bakabilirsin. 

Bu konu baya önemli ve işe yarar bir konu. Mesela biraz evvel paylaştığım her maçta sıradan oyunculara yeni tip oluşturma konusunda bu sınırsız boş bölümleri kullandım. 46000 ile 48000 arası 2000 civarı kodu mevcut 3FD20 ve 4CC0-F010-C600 gibi diğer boş bölümleri harcamadan 46000 ofsetine girdim. Bu tür her maçta geçerli olabilecek oyuncu tipi, forma rengi, isim, özel teknik ekleme, kadro gibi özellikleri mevcut boş yerleri harcamadan sınırsız olan 40000 - 50000 - 60000 - 70000 gibi bölümlere girebiliriz. Bu sayede oyunu daha özgür bir şekilde düzenleyerek renklendirebiliriz.

RE: Romu C0000' a kadar uzatma / Sınırsız boş kod bölümlerine sahip olma - Ronnie - 15-07-2022

Fazla karmaşık bir konu bana sadece özel harketlerimi yazacak boş ofsetler lazımdı buldum da kullanamıyorumGülümseme) videolu bir anlatim olsaydı harika olurdu