Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
[Yılbaşı Etkinlikleri!] Kaptan Tsubasa Discord! [ARTIK 700 ÜYE!] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Multimedya (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-multimedya.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa (Diğer) (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-diger.html)
+--- Konu Başlığı: [Yılbaşı Etkinlikleri!] Kaptan Tsubasa Discord! [ARTIK 700 ÜYE!] (/konu-yilbasi-etkinlikleri-kaptan-tsubasa-discord-artik-700-uye.html)

Sayfalar: 1 2 3

[Yılbaşı Etkinlikleri!] Kaptan Tsubasa Discord! [ARTIK 700 ÜYE!] - KTTDC - 19-09-2020

CAPTAIN TSUBASA: DISCORD SUNUCUSU ŞU AN 700+ ÜYE İLE HİZMETİNİZDE!
              > Sunucu YENİLENDİ!
İzinli tanıtımdır.
     İnsanları sıkmadan bir tanıtım mı? Sanırım yapabiliriz! 
    -> Neler var?
  • Seviyeli Roller: Konuştukça puanınız arttıkça, seviyeniz de artar, seviyeniz arttıkça da kazandığınız karakterli rollerinizle herkese havanızı atın!  xD
  • Paralı Roller: Sunucu-içi paramızla kendi rollerinizi satın alın!
  • Müzik Dinleyebileceğiniz Ses Kanalları: Normal bir Discord sunucusuna göre 2 kat daha kaliteli ses kanallarımızda müziğinizi dinleyebilirsiniz! Arkadaşlarınızla da SESLİ konuşabilirsiniz!
  • Eğlenebileceğiniz Botlar: Sunucumuzda eğlenebileceğiniz bir sürü bot var! Nasıl çalıştırabileceğinizi öğreten klavuzlarımız mevcuttur.
  • CT DT, CT:Zero Gibi Oyunların Sızıntıları: Oyunlara gelecek yeniliklerden daha öncesinden haberdar ol!
  • Çekilişler: Steam, Netflix, Minecraft Premium, CT DT, CT:Z, Discord Nitro gibi çekilişlere katılmak için sunucumuza gelebilirsiniz!
  • Uno, Kaptan Tsubasa Gibi Botlar: Uno botumuz mevcuttur. Uno kart oyununu biliyorsanız mutlaka katılmanızı istiyorum (:.

19 Mayıs'tan beri daima hizmetinizde, öneri ve şikayetlerinize açığız!

ve daha fazlası!

• Son olarak, hayranlarla manga, anime tartışabilirsiniz! Sunucumuza ait görüntüler ve bağlantı (linkler) aşağıda yer alıyor...

[b]Neler ekledik, güncelledik?[/b]
- #karşılama-uğurlama mesajı değişti. 
- Kanal ve kategorilerin dizaynı değişti. 
- İngilizce sohbet, Anime manga öneri, My Anime List ve Puan verme kanalları eklendi. 
- YENİ Artık Kendi Botumuz daha iyi
- Ceza takip sistemi değişti. Artık cezaları #ceza-bilgi'den herkes takip edebilecek. 
- Müzik ve Ses kanalları ayrıldı.
- #kelime-oyunu'nu artık İngilizce olarak oynayabileceksiniz! #word-game!
- Dil rolü, English ve Türkçe rolleri kaldırıldı. Tek bir parçayız tekrardan.
- Kişisel ses kanalı açıldı. Daha fazla bilgi: Kişisel-oda-bilgi
- Rol Bilgi kanalı eklendi. Orayı daha sonra dolduracağız. 
- Sistemler kanalına coin sistemimiz ve Seviye-rol sistemimiz hakkında bilgiler var. 
- Seviye-log kanalından seviyenizi artık takip edebileceksiniz. 
- Çevirmenlere ve YouTuber'lara özel rol! Özelden başvuru gerekmektedir.
- Adaletli yönetim
- CTDT - CTZ - CTRONC - T+ sohbetleri

Kod:
-report <@kullanıcıadı> şikayetiniz
ile kısaca şikayetinizi bize yollayabilirsiniz. 

- Bir küçük spoiler vereyim. VIP+ lar için nasıl bir haber olacak bilemiyorum. Ama bu en iyisi. Bildiğiniz gibi VIP+lar kendilerine özel renk seçebiliyorlar. Çok güzel bir şey ama çok zahmetli. Ve rol listesi git gide uzayacak. Gereksiz bir şey. O yüzden belirleyeceğimiz renkler doğrultusunda isim renginizi alabileceksiniz. Merak etmeyin sizi sadece 3-4-5-6 gibi sayılarda bırakmayacağız. Bolca renk olacak Gülümseme

Discord Sunucu Profilleri

VE DAHA FAZLASI!

RE: Kaptan Tsubasa Discord! [500'den Fazla Üye!] - AlphaT®.NET - 19-09-2020

Kanalınız tekrar hayırlı olsun. CT ile ilgili siteler, forumlar, facebook, discord grupları birer değerdir. CT için herkesin keyifli vakitler geçirmesini tüm platformlarda dilerim.
-Yolunuz açık olsun-.  Güzel

RE: Kaptan Tsubasa Discord! [500'den Fazla Üye!] - imparator_03 - 19-09-2020

Ben katıldım

RE: Kaptan Tsubasa Discord! [500'den Fazla Üye!] - matsuyama10 - 21-10-2020

nickin ne

RE: Kaptan Tsubasa Discord! [ARTIK 600 ÜYE!] - KTTDC - 22-10-2020

Konu güncellendi.

RE: Kaptan Tsubasa Discord! [ARTIK 600 ÜYE!] - The Field's God of Destruction - 22-10-2020

600 olduk hedef 700 inş en kısa sürede 700 oluruz