Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] (/konu-ct2-oyuna-ekstra-yakin-gorunum-ve-animasyon-ekleme-efsane-paylasim.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

RE: CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] - Jun Misugi - 21-02-2017

Eline sağlık

Cvp: CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] - bakgal - 21-02-2017

Arkadaşlar bugün Cayosa Hack de bazı yer göstermeler buldum.Oyuna ekstra animasyon eklerken işimize çok yarayacak.Bu kodları dokümana ekledim.Ayrıca dün paylaştığım dosyaya biraz daha ayrıntı ve bilgi ekledim ve dosyayı güncelledim.Dün indirdiğiniz dokümanı güncellemenizde yarar var.

RE: CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] - Hiena - 21-02-2017

Eyvallah sağol. Ben 2 şey soracaktım

17F1E Ofsetindeki 77 77 yerine 90 FD Yaz. 3FDA0 Ofsetine gel.Şu kodu yaz;

3FDA0 : F0 FB

demişsinde, şimdi bütün animasyonlarda F0 FB kodlarını mı kullanıyoruz?

Birde kaleciler için 17F18 ofsetine arka plan olarak hangi kodları kullanacağız.

Oyuncularda bu CF 89 ve D5 89 ya kaleciler için hangi kodları kullanmamız gerekiyor?

Cvp: RE: CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] - bakgal - 21-02-2017

(21-02-2017, Saat: 21:50)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eyvallah sağol. Ben 2 şey soracaktım

17F1E Ofsetindeki 77 77 yerine 90 FD Yaz. 3FDA0 Ofsetine gel.Şu kodu yaz;

3FDA0 : F0 FB

demişsinde, şimdi bütün animasyonlarda F0 FB kodlarını mı kullanıyoruz?

Birde kaleciler için 17F18 ofsetine arka plan olarak hangi kodları kullanacağız.

Oyuncularda bu CF 89 ve D5 89 ya kaleciler için hangi kodları kullanmamız gerekiyor?

Paylaştığım dokümanda hepsi var.Senin dediğin dün yazdığım. biraz önce bir daha güncelleme yapdım o dediğn kodlar biraz değişti. tüm arkaplan yer göstermeleri ver.Kaleciler içince 33 ve 33 kullanıyorduk.CT2 de.Onlar içinde yer göstermeler mevcuttur.

RE: CT2 Oyuna Ekstra Yakın görünüm ve Animasyon Ekleme[Efsane Paylaşım] - Hiena - 21-02-2017

İyi o zaman ben indirip o dökümanı bi gözden geçireyim.Gülümseme Sağol.Gülümseme

Bi bunlar kaldı. Az evvel ezbere olarak Gil' e, Scneider' in yakın göünümü ekledim. Hiç döümana bakmadan hızlı bir şekilde girdim ve hiçbirinde bir sorun yoktu.

Kaleciler için 17F18 deki kodları vermişsin ama onlara da Tsubasa' nın 01 yakın görünüm kodunu mu gireceğiz? Gülümseme

Birde oyuncularda kayma ve çalım sırasındaki yakın görünüm yer göstermelerini yapıp ekledim ama kalecilerde şut geldiği zaman nereyi kullanacağız. Geçen paylaştığım 21E68 ofsetimi acaba?