Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Hex Kodları ve Offset Paylaşımları (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-hex-kodlari-ve-offset-paylasimlari.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa 2 - Hex Kodları Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-2-hex-kodlari-bolumu.html)
+--- Konu Başlığı: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu (/konu-f3-40-yakin-gorunum-tablosu.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

RE: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Hiena - 03-02-2017

Misaki' nin jumping volesinde yakın görünüm yok. Satrustegui' de de jumping vole yoktu.

Cvp: RE: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Sinan1984 - 03-02-2017

(03-02-2017, Saat: 23:29)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Misaki' nin jumping volesinde yakın görünüm yok. Satrustegui' de de jumping vole yoktu.

Satrusteguiye Jumping voleyi ben ekledim.Şut yakın görünümünde Misaki yakın görünümü çıkıyordu.Yakın görünümü kaldıramayınca Kazu yakın görünümü ile değiştirdim.Tüm özel hareketler sırasındaki yakın görünümleri kontrol ediyorum şu an
Şu sorunu çözeyim i 6 hacklik yerine 3 hacklik maçta bitireceğimTolga abiDil Çıkarma

Eski düzene döndürdüm şu anda Jumping volenin Misakinin Japonya kodlu yakın görünümü çıkıyor
Acaba senin verdiğin kod Nankatsu şekilli Jumping vole için olabilir mi? Belki o yüzden yakın görünüm çıkmaya devam ediyor

RE: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Hiena - 03-02-2017

Evet öyleymiş. O vuruş sahnesi bittiğinde diğer Misaki içinde 232CB ofsetinde yakın görünüm kodları var ve 3C 30 97 13 F2 AA B2 bu kodlar orayı gösteriyor.

Sen 232CB ofsetine de F2 AD B2 kodlarını gir. Onu unutmuşum, kusura bakma.

RE: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Sinan1984 - 04-02-2017

Sonunda yaptım Yupi
Nankatsu Misaki kodlu Jumping vole ofseti olan 232CD ofsetinin 2 kod öncesine yani 232cb ofsetine F2 AD B2 kodlarını girdim yakın görünümden kurtuldum

Yani yakın görünüm kaldırmak için Tüm Özel hareketler sırasındaki yakın görünümleri kaldırmak için 2 kod öncesine F2 AD B2 girmek yetiyormuş

(03-02-2017, Saat: 23:56)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet öyleymiş. O vuruş sahnesi bittiğinde diğer Misaki içinde 232CB ofsetinde yakın görünüm kodları var ve 3C 30 97 13 F2 AA B2 bu kodlar orayı gösteriyor.

Sen 232CB ofsetine de F2 AD B2 kodlarını gir. Onu unutmuşum, kusura bakma.

Yok abi ne kusuru Gülümseme

Ben bunu Program ve Kod Kullanımı -Görsel Anlatımlar-da konu olarak paylaşıyorum

RE: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Hiena - 04-02-2017

Zaten yakın görünümlerin başına bu yer gösterme kdolarını girdin mi oluyor.

Aslında F3 40 yöntemi ile Misaki' nin yakın görünümü de kalabilirdi. Ama onu pek kullanmayacaksın sanırım oyunda. Diğer şutlar için bunu kullanabilirsin ama.

Paylaşabilirsin tabi, iyide olur.

Cvp: RE: F3 40 - Yakın Görünüm Tablosu - Sinan1984 - 04-02-2017

(04-02-2017, Saat: 00:12)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten yakın görünümlerin başına bu yer gösterme kdolarını girdin mi oluyor.

Aslında F3 40 yöntemi ile Misaki' nin yakın görünümü de kalabilirdi. Ama onu pek kullanmayacaksın sanırım oyunda. Diğer şutlar için bunu kullanabilirsin ama.

Paylaşabilirsin tabi, iyide olur.

Belki F3 40 yöntemini başka oyunculara şut eklemek için ileride çalışacağım abi
Eskiden çok daha kolay anlıyordum.Belki hem yaşla hem ara vermekle algılarım da değişti.Zorlanıyorumartık
Muhteşem tek oyunluk bir Sao Paulo-Berlin maçı yapmıştım bilgisayar bozuldu çöpe gitti.Bu sefer 3 hacklik yapıp bitireyim en azından arşivde yerini bulur
Aslında o ziipy file bağlantısındaki oyunum da 3 maçta hemen hemen bitti
Oynayıp bana fikrini söylersen memmun olurum abi Gülümseme