Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? (/konu-kantoku-nun-verdigi-bilgiler-ne-derece-dogru-veya-ise-yarar.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Cvp: RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Owari da - 07-12-2016

(06-12-2016, Saat: 21:22)Hiena Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 22. Kore' nin orta saha ve forvet oyuncularının havadan şut değerleri 56 iken Suudi Arabistan'ın oyuncuları 68 değere sahip. Tabi bunda Kore' nin 2 özel oyuncusunun olmasının bayı da var. Ama yinede 68 değer baya yüksek bir oran.

Kalecisi için gizemli demesinin nedeni de Suudi Arabistan kalecisinin el ve yumruk ile kurtarış değeri 61 iken,
22. Kore kalecisi 58 değere sahip.

Değerleri biraz yüksek olduğu için gizemli diye bilgi vermiş olabilir.

Bilgi ekranında da şöyle:

"Bu takımın kalecisi çok kötü. Rahatça gol atabilirsiniz."

Gözlerim kanıyor :(

Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hikaru Matsuyama - 07-12-2016

[23] Vasco da Gama

[Resim: a0w401.png]

[Resim: 2rqhdz6.png]

[Resim: o0ncxk.png]

[Resim: 51696r.png]

[Resim: 25td9o0.png]

よせん リーグ も まじかだが ようこくん が しばらく の あいだ に ほんへ もどることになった。スコアメモのきろくは いしざき が すすんで ひきうけてくれたので かれ にまかせる。いじょうだ。

つばさくん、ロベルト の こと は いいの?
ロベルト が ブラジルユース かんとく に なったのは おどろいたよ。だけど あいて が だれだろう と おれたち は まけられない。いまは ゆうしょう を めざして たたかうだけだ。ロベルト も おなじ かんがえ の はずだよ。

Yosen riigu mo majikadaga Youkokun ga shibaraku no aida Nihon e modoru kotoninatta。Sukoamemo no kiroku wa Ishizaki ga susunde hikiuketekuretanode kare ni makaseru。Ijouda。

Tsubasakun, Roberuto no koto wa iino?
Roberuto ga Burajiru Yuusu kantoku ni nattano wa odoroitayo。Dakedo aite wa daredarouto oretachi wa makerarenai。Ima wa yuushou o mezashite tatakau dakeda。Roberuto mo onaji kangae no hazudayo。

Asya elemeleri de zorluydu bununla beraber Youko-kun kısa bir süreliğine Japonya’ya geri dönmek durumunda kaldı. Şifre kayıtlarını Ishizaki vermeye devam edecek güvendiğim için sorumluluğu ona bırakıyorum. Hepsi bu kadar.

Tsubasa-kun, Roberto’nun durumuna ne diyorsun?
Roberto’nun Brezilya (U18) Koçu olması sürpriz oldu. Ancak rakip kim olursa olsun kaybedemeyiz. Şimdilik şampiyonluğu hedefleyip sonuna kadar mücadele edeceğiz. Eminim Roberto da aynı şekilde düşünüyordur.

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hiena - 07-12-2016

Şifre kayıtları bu kadar önemli miydi? Dil Çıkarma Hayır, bu söylenince normalde kendimizi oyuna kaptırıp senaryo olduğunu unutuyoruz ya, bu şifre olayının da bu şekilde açıklanması/hatırlatılması bizi heyecanlı, adeta yaşıyor gibi olduğumuz oyunun/maçların havasınından uzaklaştırıyor. Filmin başında finalinin açıklanması gibi bir şey bu. Gülümseme

Roberto' nun, Brezilya koçu olması ilginç bir durum olmuş. Bu arada finalden sonra Tsubasa uçakla Barcelonaya mı gidiyordu? Uzun zamandır oynamadığım için o kısmı unutmuşum

Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hikaru Matsuyama - 07-12-2016

Benim hatırladığım kadarıyla Barcelona filan durumları söz konusu değil. Ancak oyunu bitirdikten sonra o asker selamını niye çakıyor onu çok ama çok merak ediyorum. Bu çevirilere başladım artık sonuna kadar devam edeceğim, sonuna gelince Tsubasa'nın Sanae-chan ile neler konuştuğunu hepimiz tam olarak öğreneceğiz. Güzel

Devam Şifrelerinin kayıtlarının tutulması önemli elbette ve bu önemli görevi kendisine güveniyorum diyerek Mikami-san'ın Ishizaki'ye vermesi ayrıca dikkate değer. Dil Çıkarma

Roberto'nun Brezilya koçu olduğunu öğrenince Santana gibi Tsubasa ve tüm Japonya da şaşırmış durumda ancak Tsubasa "rakip kim olursa olsun" diyerek bir yerde karşımda babam olsa tanımam diyor. Dil Çıkarma

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hiena - 07-12-2016

Bende merak ediyorum ama Barcelona olma ihtimali yok mu? Finallerden sonra İspanya'ya mı, Brezilya'ya mı gittiğini karıştırdım da, ondan Barcelona dedim. Önce hangisiydi?

Bu bir oyun ve şifrede bunun bir parçası elbette ama dediğim gibi 'Ishizaki yeni maça çıkıyoruz, şifreleri sen tut' gibi bir söylemin bilgi ekranında söylenmesi insana tuhaf geliyor. Gülümseme

Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hikaru Matsuyama - 08-12-2016

Mangada önce Brezilya'ya ardından İspanya'ya (Barça) gidiyor. Ancak sene 1990, Barça'ya gittiği sene ise (mangada) 2000'lerin başı o nedenle hiç sanmıyorum Barcelona ifadesinin geçtiğini. Güzel Ancak yine de çeviri yapabilirsek inşallah tam olarak ne geçiyor bakarız elbette.

...

[24] Polonya

[Resim: 2w327sw.png]

[Resim: 2zrmfr9.png]

[Resim: 35ix936.png]

ポーランド、イングランド、ソビエト、そして フランスか。
げきせん グループ に はいったようだな。どうやら けっしょう トーナメント は かんたんには いかせてもらえないぜ。

みんなも しっているだろうが この グループ は きょうてき ばかりだ。ひきわけていて は トーナメント に いけないぞ、なんとしても かつんだ。

Porando, Ingurando, Sobieto, soshite Furansu ka。
Gekisen guruupu ni haitta youdana。Douyara kesshou toonamento wa kantan niwa ikasete moraenaize。

Minnamo shitteirudarouga kono guruupu wa kyouteki bakari da。Hikiwaketeite wa toonamento ni ikenaizo, nantoshitemo katsunda。

Polonya, İngiltere, Sovyetler Birliği ve Fransa.
Zorlu gruba düştük gibi. Görünen o ki nihai turnuvaya kalmak hiç de kolay olmayacak.

Sizlerin de bildiği üzere bu grupta her rakip zorlu. Beraberlik durumunda turnuvaya gidemeyiz, ne yapın edin kazanın.