Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? (/konu-kantoku-nun-verdigi-bilgiler-ne-derece-dogru-veya-ise-yarar.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hikaru Matsuyama - 06-12-2016

Rakibin hızlı hareket ettiği zaten çok bariz belliydi, sayısal verilerin de bunu teyit ettiğini görmek güzel. Güzel

Bu zamana kadarki bilgiler içerisinde bir tek bundan birazını doğru anlamışım. O da şu Volley Shoot yazısını Japonca bile olsa tanıdığım için gerçekleşmiş. Dil Çıkarma

Bu arada rakibin Vole şutlarının daha güçlü olduğunu hex editör verileri teyit ediyor mu acaba merak ettim.

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hiena - 06-12-2016

Evet, bu takımın ceza sahası alçak toplarında şutları gayet iyi. Mesela aşağıda verdiğim resme bakarsanız bu takımın orta saha ve forvet oyuncularının değerleri bir üstteki S. Arabistan' ın değerlerinden 1 derece daha fazladır.

Normalde bir üsteki takım değerleri bir alttakine göre 2-3 değer daha fazla olur. Tabi özel oyuncuları ve kalecileri olmamak şartıyla. Bir takımda özel oyuncu ve kaleci varsa bu takımın sıradan oyuncularının değeri bir alttaki takımdan bile düşük olabiliyor. Ama bu iki takımda da özel oyuncu yok.

Dikkat ederseniz sadece alçak top yani vole şutlarının gücü yüksek, yerden ve hava topunda bir üstteki takımın değerleri daha fazla.

Yani vole şutlarının iyi olduğu tespiti doğru. Gülümseme

[Resim: vXR28O.jpg]

Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hikaru Matsuyama - 06-12-2016

Söylenilenlerin neredeyse tamamının oyunun verilerine inildiğinde doğru olduğunu teyitlemek cidden harika bir deneyim. Güzel

...

[21] Suudi Arabistan

[Resim: 2wddnhf.png]

ブラジル がた サッカー の チーム で ゴール まえ の ヘヂング には かなり いりょく が ある。また GK も なかなか くせものらしい。

Burajiru gata sakkaa no chiimu de gooru mae no hedingu niwa kanari iryoku ga aru。Mata GK mo nakanaka kusemonorashii。

Brezilya diziliminde oynayan bir takım olup kale önündeki kafa vuruşlarında oldukça etkilidirler. Ayrıca kalecileri de oldukça şüpheli birine benziyor.

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Jun Misugi - 06-12-2016

Suudi Arabistan kalecisi mi şüpheli? Abi ben oyunu biliyorum diye geçiniyorum ben de bilmediğimiz neler varmış ya
Gertise'nin italya liginde profesyonel kaleci olduğunu hiç bilmiyordum mesela.
Eline sağlık bak hack yapan o kadar kişi var.Ben de dahil böyle bir çalışmayı yapmadık bunca zaman
bu konuda gerçekten sitede teksinGülümseme

Neden böyle bir kelime söylüyor Mikami-san ben de bilmiyorum açıkçası ancak bu maçı oynarken kalecinin beni aşırı zorlandığını pek anımsamıyorum. Şüphe çeken, dikkat edilmesi gereken bir kaleci manasında söylüyor elbette ama dediğim gibi ben pek bir anlam veremedim. Güzel

...

[22] Güney Kore

[Resim: 2res4me.png]

[Resim: 2po4llc.png]

り.きょうだい の はなしでは FW.シャ と MF.キム の コンビ が ツインシュート を つかうそうだ。きちょうな じょうほう を くれた ふたり の ためにも しあい に かち だいひょうけん を かちとるんだ。たのむぞ みんな!

Ri.kyoudai no hanashi dewa FW.Sha to MF.Kimu no konbi ga tsuin shuuto o tsukausouda。Kichouna jouhou o kureta futari no tamenimo shiai ni kachi daihyouken o kachitorunda。Tanomuzo minna[b]!

Li Kardeşler'in dediği gibi görünen o ki (FW) Cha ile (MF) Kim kombinasyonlarında Twin Shoot kullanıyor. Kıymetli bir bilgi edindik onlar için de maçı alıp (Asya'yı) temsil etme hakkını kazanın. Sizlere güveniyorum çocuklar!

Credits: DevilTi (İsim çevirileri)

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hiena - 06-12-2016

22. Kore' nin orta saha ve forvet oyuncularının havadan şut değerleri 56 iken Suudi Arabistan'ın oyuncuları 68 değere sahip. Tabi bunda Kore' nin 2 özel oyuncusunun olmasının bayı da var. Ama yinede 68 değer baya yüksek bir oran.

Kalecisi için gizemli demesinin nedeni de Suudi Arabistan kalecisinin el ve yumruk ile kurtarış değeri 61 iken,
22. Kore kalecisi 58 değere sahip.

Değerleri biraz yüksek olduğu için gizemli diye bilgi vermiş olabilir.

''...onlar için de maçı alıp (Asya'yı) temsil etme hakkını kazanın''

Çin için hala bu tür hoşgörülü hitapları kullanmaları, geçen gün konuştuğumuz üzere ne denli ilişikleri yumuşatma yoluna gittiklerini gösteriyor.