Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun
Tsubasa Türkiye Platformu
Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Baskı Önizleme

+- Tsubasa Türkiye Platformu (https://tsubasatr.net)
+-- Forum: Captain Tsubasa Oyun Bölümü (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-bolumu.html)
+--- Forum: Captain Tsubasa Oyun İpuçları ve Hileleri (https://tsubasatr.net/forum-captain-tsubasa-oyun-ipuclari-ve-hileleri.html)
+--- Konu Başlığı: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? (/konu-kantoku-nun-verdigi-bilgiler-ne-derece-dogru-veya-ise-yarar.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hiena - 26-11-2016

Akita tıpkı Palmeiras gibi bir takım. Doğru bir şekilde oyunu okuyup, onları ne şekilde durdurabileceğimizi bilirsek, ancak bu şekilde maçı çevirebiliyoruz.

Skylap söylemine katılıyorum; zira bu özellikleri her yerde var. Gülümseme

Jitou nun hızına gelince; top bizdeyken hızı diğer oyunculara göre 1 kademe fazla
@hikaru Matsuyama

Dün Scneider, Diaz ve Matsuyama gibi sinirlendikten sonra değerleri artan oyuncularınkini vermeyi unutmuştum. Şimdi onları ve birde 10. takım sıradan oyuncuları 2. yarıda Misugi oyuna girdikten sonra o yorulmasın diye daha akitf oynuyorlar ya, işte onlarında 1. yarıdaki normal değerlerini ve 2. yarıdaki artan değerlerini Schneider, Diaz ve Matsuyama ile beraber linkteki klasör içerisinde verdim.

Download:
http://www.mediafire.com/file/zaz0u6ad87idmj6/Schneider_-_Diaz_-_Matsuyama_-_Musashi_Oyuncular%C4%B1.rar

Cvp: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hikaru Matsuyama - 27-11-2016

Çok sağolasın, çok makbule geçiyor bu bilgiler benim için, teşekkür ederim.

...

[09] Tatsunami

[Resim: o9r0y8.png]

エースごろし の DF - そうだ、GK - なかにし は まもり が あつい。こうげき の スキ を ねらって カウンターアタック を かけるんだ。

Eesu goroshi no DF - Souda, GK - Nakanishi wa mamori ga atsui。Kougeki no suki o neratte kauntaa atakku o kakerunda。

"Yıldız Katili" DF - Souda, Nakanishi kaleyi iyi korur. Hücum fırsatı kollayıp kontra atağa başlayın.

...

Kanal D zamanında izlediğimiz için hala aklımda hep "As Oyuncu Katili Makoto" şeklinde duruyor. Dil Çıkarma Ace Goroshi yani "Yıldız Katili" Souda'nın ünlü lakaplarından bir tanesidir. Bu maçta Nakanishi de cidden iyi savunma yapıyor. Bence verilen bilgi/tavsiye çok yerinde, çünkü Souda tıpkı Jitou gibi ileri çıkıp gol arayan bir oyuncu, bu nedenle karşı atağa kalkmak için fırsat kollamak yani sabırlı oynayıp Souda savunmada değilken atak yapmak bence çok mantıklı.

Counter Attack: Kontra Atak (Yanlış bilmiyorsam Türkçe futbol terimi olarak bu şekilde yerleşmiş).

Musashi'de görüşmek üz're. ^_^//

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Jun Misugi - 27-11-2016

Souda en sevdiğim defans hele Razor Tackle'daki kayışı ve çimlerin hızlanması yok mu? Bitiyorum o olaya
Nakanishi,Morisaki'den kat kat iyi ama neden Shin serisinde göremedik 3.kaleci olarak?

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Owari da - 27-11-2016

O oyunda denge amaçlı yapılan bir şey bence. Düşünsenize Misaki ve Nitta gibi 2 önemli gol silahınız var, üstüne kaleciniz iyi.. ?????

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Jun Misugi - 27-11-2016

Ben milli takımı kastetmiştim Genzo ve ken'den sonra 3.kaleci olarak Nakanishi

RE: Kantoku'nun verdiği bilgiler ne derece doğru veya işe yarar? - Hiena - 27-11-2016

Yeni açtığım konuda da bahsettiğim üzere; Souda, kontra atakta Jettorio ve Dirceu gibi oyuncularla beraber en iyilerden biri.

Top takibi konusunda da Akita' daki Masao, Isurasu ve kızgın Schneider' den sonra en iyisi.

Bu yüzden atağa çıktığınızda da ona çok yakın olmayın. Zira her an yakalanabilirsiniz.

Ayrıca kendi ceza alanından ve bizim ceza alanında oyuncularımızı savurma özelliğine sahip.

Nakanishi de özellikle cüssesi ile kaleye kapatan bir oyuncu. Yoksa kritik şutları çıkarması o cüssesi ile zor olabiliyor. Bunu düşünüp ve sonrasında Morisaki' nin kendisini ondan daha çok geliştirmesi nedeniyle milli takım kadrosuna girebildi. Yani Morisaki' nin gelişebilme ihtimali vardı ama Nakanishi' nin pek yoktu.

Bunu ilk maçlardan itibaren koçları ve Wakabayashi bile gördü ve ona bu yönde yaklaştılar.

Her ne kadar CT2 deki performansı size saç-baş yoldurtuyor ve onun hiç bir şekilde kabullenmeyip sürekli anti-pati duyuyor olsanız bile bu böyle. Yani ben böyle düşünüyorum. Gülümseme