Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

Yazar: Elle Sid Pierre  •  1 saat önce  •   - Yorumlar (4)
Selamlar. Bir anime sitesinde editörlük yapıyorum ve ileride Kaptan Tsubasa franchise'daki en yetenekli 5 oyuncu(kaleciler hariç), en iyi 5 kaleci vb. listeler düşünüyorum. Bunun için öncelikle Rising Sun'da güncele gelmem gerekt tabii. World Youth'da uzun bir süre önce 40. bölümde kalmıştım, şimdi tekrar başladım ve 30-lardayım. Şimdi şunu önceden söyleyeyim belki arada inkar edenler çıkar ama şu gerçek ki, Kaptan Tsubasa'da en iyiler listesi yapılsa Tsubasa oraya adımını atamaz. Ve bu şahsi görüşüm de değil. Objektif söylüyorum. O yüzden Tsubasa'yı bir kenara koyalım. Şu an için listede düşündüğüm iki isim var. 5 kişilik listede en sona koyacağım bana göre Japonya'nın en iyisi Jun Misugi. Tabii biraz tereddütteyim ama bilemiyorum tam. Listeye paso koymayı düşündüğüm bir isim de Carlos Santana. Sonuçta adam futbol robotu. Ama mangada ilerilerde olan arkadaşlarımla konuşurken daha kimler çıkacak dediler. Naturezza falan. Naturezza'nın oyunu hakkında hiçbir bilgim yok ama tanıyorum. Yani kısacası mangada epey ilerlemiş olanlardan yazdığım fikirlerime olan görüşlerini ve kendilerinin Tsubasa franchise'sında en iyi olarak gördükleri 5 oyuncuları yazmasını rica ediyorum Güzel
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: Jun Misugi  •  3 saat önce  •   - Yorum Yok
Captain Tsubasa Rise Of New Champions onsekizinci bölümüyle sizlerle.
Captain Tsubasa'nın yeni oyunu Rise Of New Champions'ta hikaye modu Toho maçından sonra Oyuncu Kariyeri(Become a new hero) moduyla devam ediyor.Bu bölümde Nankatsu'yu yenen Musashi'de Misugi ve Onur Milli takıma çağrılıyor.
Amerika'da Cardinal adlı kişinin sponsor olduğu Turnuva'daki rakipler çok güçlü.Almanya,Hollanda,İtalya ve Amerika'yı görüyoruz.Amerika ve Almanya ile üstünkörü maçlar yapıyoruz.
Arjantin ve Senegal oyuncuları da hazırlık maçlarını izliyorlar.
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: TimeLordPandora  •  6 saat önce  •   - Yorumlar (2)
Sitelerde dolaşırken buldum oynamak isteyen arkdaşlar için paylaşmak istedim    belki tsubasa gibi   zelda oyunlarını tam çevircek arkdaşlar çıkar içimizden iyi oyunlar Gülümseme
[b]YAMA NOTLARI[/b]
Bu proje deneysel olarak 1 günde yapılmıştır.
Günümüz oyun dosya yapısından farklı olarak “blok” sistemi ile çalıştığından orijinal metin boşluklarla dahil 18 karakter ise çevirirken 18 karakter yazmak zorunlu olduğundan elimden geldigince anlamını yitirmeyecek şekilde çevirilmiş. Oyunda yeri geldi boşluk kullanmadım, yeri geldi 2000’lilerde tuşlu telefonlarda mesaj yazarken nasıl kısalttıysak o şekil kısaltarak yazdım.
[Resim: zelda_classic__36953.1402327158.jpg]


LİNK :
İndir
altarnatif link

KAYNAK SİTE :
 Kaynak site
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: Misaki59  •  8 saat önce  •   - Yorumlar (7)
Sorum şu ya Tsubasa minikler futbol turnuvasında sonra Roberto ile Brezilya ya gitseydi?
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: genzow  •  9 saat önce  •   - Yorumlar (20)
Arkadaşlar bu sorunun cevabı size göre ne? wakabayashi mi salinas mı?
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: Jun Misugi  •  11 saat önce  •   - Yorum Yok
Captain Tsubasa Rise Of New Champions onyedinci bölümüyle sizlerle.
Captain Tsubasa'nın yeni oyunu Rise Of New Champions'ta hikaye modu Toho maçından sonra Oyuncu Kariyeri(Become a new hero) moduyla devam ediyor.Bu bölümde Toho'yu yendikten sonra geriye final maçı olan Nankatsu kalıyor.
Misugi,Tsubasa'yı kendisine en büyük rakip olarak görüyor.Shutetsu Trio olarak bilinen Izawa-Taki ve Kisugi gerçekten çok iyi oyuncular.Morisaki ise kendini çok geliştirmiş
Sizce maçı kim kazanacak?
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: Jun Misugi  •  Dün, Saat: 15:06  •   - Yorumlar (1)
Karanlık odasına hışımla girer elini sıkmış bir halde yumruğunu duvara vurur.
-Elimizden kaçırdık hâlâ inanamıyorum.
eli sızlıyordur ama bunun acısını daha sonra hissedecektir.Bu sessiz ortamda sadece düşünceleri vardır.

Pencereye yaklaşan Onur ellerini göğüs hizasında birleştirmiştir.
-Bizi nasıl buldular Mahir?
+Hiçbir fikrim yok hacı.Mahir bunu söylerken canı yanmaya devam etmektedir.
-Durum anlattığın gibiyse bazı detayları kaçırıyoruz demektir.Bu adamlar bizden daha güçlü ve çok daha gözü karalar.Bir dahakine bu kadar şanslı olmayabiliriz.
+Doğru.Ama kodlar güvende.
-Nereye sakladın onları?
+Sadece benim bulabileceğim bir yerdeler.Peki ya sendekiler?
-“Hayatta bulamazsın” ve bunu dedikten sonra gülerler.
+Sen şimdi dinlen ben sana bir şeyler getireyim yakın zamanda düzeleceksin ama o ana kadar boş durmamak lazım bizleri zor günler bekliyor
Son olaydan daha iyi Bir plan yapmamız gerek
-Hani şu …
+Evet..Bunu dedikten sonra eski hatıralar kafasında canlanır.Eski Kahverengi bir ev,içinde birkaç eşya,2 kupa bardak,alt odadaki gizli depo ve sakladıkları kodlar…
Gizli yollar gizli olaylar sakladıkları bunca şey bu kadar zaman geçmişken birden ortaya nasıl çıkabildi?
Planlar,Hayaller..özellikle şu kurduğu aptalca,pembe hayaller kafasında dönüp duruyordu.
Yüksek gri bir tepenin ortasında ateşe odun atarken yanındaki kişiyle kahve içerek sezen aksuyu canlı dinlemek..
Aklına gelince suratında gülümseme belirdi çoğu insan deli derdi ama Mahir “ooo epik bey gene mutlu hayallere daldınız”
+Çabuk iyileş yoksa ben sana dalarım?
Bir sene öncesi…
Bir yaz günü Onur ile Mahir İzmit’te Speaking Cafe’dedir.Cafe’deki herkes Türkçe’den başka dilde konuşmak zorundadır.Oturanlar kendi aralarında sohbet ediyor,satranç oynuyordur.Onur,Mahir’e söz verdiği Exodia kartlarını hediye eder.Exodia 5 parçadan oluşup Yugioh kart oyunundaki en güçlü olandır.Onur playmat’i çıkarır ve iki deste oluşturup karşılıklı oynamaya başlarlar.Cafe’deki herkes onları izlemeye başlamış,kızların bir kısmı gülüyor bazıları da yanlarına gelip resim çekiyordur.(Tabii ki Kartların resmini?)
İlk düelloyu bal bükücü Mahir kazanır.İkinci düelloda Onur Mısır Tanrı Kartları adı verilen kartları kullanarak kazanır.Cafe’dekilerle konuşup ayrılırlar.Köprünün üstünden geçerek minibüs beklemeye başlarlar.Şöförün arkasındaki birbirine bakan koltuklarda yan yana otururlar.Onur,Mahir ile muhabbet açacakken Mahir’in gözler dalmıştır.Onur neyse diyerekten önüne bakar.Bu esnada karşısındaki kızı farkeder.Kırmızı elbisesi,kısa siyah saçları,siyah gözlükleri ile elindeki telefonla ilgilenmektedir.
Onur bir an Mahir’e döner ama Mahir gerçekten başka bir alemdedir.Adamın gözleri karşısındaki orta boylu kıza yani hedefe kitlenmiştir.Onur anlar ve ses etmez.Bir süre sadece kıza bakar kız da Onur’a bakar ama kısa sürer çünkü kızların inme zamanı gelmiştir.Onur ve Mahir de onlardan biraz sonra inerler.Onur iner inmez Mahir’e
-Ortadaki kız ne kadar güzeldi değil mi Mahir?
Mahir’in gözler faltaşı gibi açılmış vaziyette şunu söyler
-Ortada kız mı vardı???

 
 
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: Karl Heinz Schneider^  •  Dün, Saat: 00:11  •   - Yorumlar (5)
Merhaba, iyi forumlar. Eğer Tsubasa'nın animelerine, mangalarına bakarsanız Schneider ve Tsubasa'nın birbirlerine benzediklerini görürsünüz. Bu aslında tesadüf değildir. Size ilk önce Schneider'ın nasıl yapıldığını göstereyim. İlk önce sayfada Tsubasa vardı. Ve saçını siyahtan sarıya çevirdiler. Ve Alman'lara benzemiştir. Sonra göz rengi mavi yapılmıştır. Ve bir kaç değişikliğin ardından Schneider bu halini almıştır. O yüzden aslında birbirlerine benziyorlardır. Zamanında böyle konu görmüştüm sitede. Onda da bu ikilinin birbirine benzedikleri fotoğraflar gösterilmişti. Zaman zaman kendince bu benzerliği düşünenlerde olmuştur.

Sizlere ek bir bilgi daha vereyim. Bildiğiniz gibi CT2 oyununda Schneider ve Tsubasa'nın kodu aynı. Sadece saç renkleri farklı. Buda, yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu azda olsa kanaat getirmiştir. Bu konuyla ilgili aklınızda soru kalmamıştır umarım. Herkese iyi günler, iyi forumlar.
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: matsuyama10  •  16-09-2020, Saat: 20:05  •   - Yorumlar (3)
[Resim: 2pI5o8.jpg]

------------------------

Harcanan Süre: 2 saat 57 dakika
Uygulama: IbisPaint X
Devamını Göster KONUYA GİT

Yazar: AlphaT®.NET  •  16-09-2020, Saat: 16:39  •   - Yorumlar (8)
Merhabalar

Captain Tsubasa Golden 23 97. Bölümü duyurmayı unutmuştum. İkisini bir arada duyurmuş olalım. Captain Tsubasa Golden 23 - 98. Bölüm eklenmiştir.

İndirme linkleri Tsubasatr.org Manga okuma sitesi üzerinden,  ilgili bölüm içerisinde "ÖZET" başlığının açıklama kısmında verilecektir. İndirme linkleri yeni bölüm geldikçe her Cuma günü eklenecektir.


Yazıların üzerine tıklayarak erişim sağlayabilirsiniz.

Captain Tsubasa Golden 23 97. Bölümü 
Captain Tsubasa Golden 23 98. Bölümü 

Keyifli okumalar dileriz.

İlgili Bölümlerin Çeviri Çalışmasını Yapanlar  : 

@Elle Sid Pierre | @Tapates Teşekkürler.

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri
   
Devamını Göster KONUYA GİT

Bağlantılar

Son Aktiviteler