Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Morisakinin Korkunç İntikamı

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : uchihamadara
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#13
İshizaki ve morisaki uçak bileti paralarını denkleştirmek için daha önceden karar verdikleri balıkçıda hafta sonları çalışmaya başlamışlardı. 2-3 aylık çalışmadan sonra gidiş ve dönüş paralarını denkleştirebiliyorlardı, bu dönemde futbola ara vereceklerdi. Aynı zamanda kendi aralarında bir söz de vermişlerdi. Hiç kimseyi şüphelendirmeyeceğiz, herkesin dostu gibi davranıp, aptal aptal gülümsemeye devam edeceğiz. İshizaki ve morisaki olan bu iki üç aylık dönemde herkes için gelişim süreci daha da hızlanmıştı. Şampiyonlar ligi, lig, milli takım maçları derken herkes daha da zorlu bir rakip haline gelmişti.
Bu iki üç aylık süreçte oyuncu gelişimlerine ve transferlere ait bazı olaylar ise şöyleydi;
Tsubasa cyclon tackleyi geliştirdi ve barcelona ile olan sözleşmesini iki sene daha uzattı
pierre ve napolyon yeni bir şut üzerine çalışıyorlar ama halen istedikleri seviyede değiller aynı zamanda artık misaki ile birlikte psgde oynayacaklar
sawada drive şut çekebiliyor ve drive pas atabiliyor aynı zamanda hyuganın takımı olan juventusa transfer oldu
diaz napoliden ayrılıp manchestar uniteda transfer oldu aynı zamanda tamamen kendisine ait bir şut üzerine çalışıyor ama onun için bile bu şutu bulması şu anda zor
tachibanalar ikili oyunlar yerine artık bireysel olarak da iyi hale gelmek için banana şut öğrendiler, iki kardeş japon liginde forma giymeye devam ediyor.
nitta hızını daha da arttırdı ve şu anda dünyadaki en hızlı atlet konumuna geldi bütün sahayı 10 saniyenin altında koşabiliyor
kaltz kuvvetini önemli ölçüde arttırdı, şu anda dünyanın en güçlü orta sahası diyebiliriz ayrca schneider ile yeni bir twin şut üzerine çalışıyorlar
pascal artık drive şut çekebiliyor ve drive tackle kullanabiliyor
matsuyama supereagle şut adında yeni bir şut geliştirdi, bu şutta top yerden seke seke hızlanarak gidiyor
wakashimazunun direğe basıp zıplama hızı iki katına çıktı
müller artık topları tek eliyle değil tek parmağıyla bile tutabilecek seviyede
Bu iki üç aylık dönem geçtikten ishizaki ve morisaki biriktirdikleri parayla ve yanlarına alabilecekleri erzaklarla afrikaya doğru yola çıkmaya karar vermişlerdi, Malaviye gideceklerdi. Saf ve özgür futbol için gelişmemiş bir ülkeye gitmelilerdi çünkü genellikle toplumsal gelişimin olduğu yerlerde futbol da gelişiyordu ama gelişim oldukça saflık kayboluyor ve insanların içindeki vahşi ve saf futbol güdüsü köreliyordu. Son kez nankatsu şehrinin gökyüzüne baktı morisaki ve ishizaki ve kimseye haber vermeden tokyo otobüsüne binip havaalanına doğru yola çıktılar. Havaalanına vardıktan 3 saat sonra uçaklarına bindiler, japonyadan ayrılışlarının acısı içlerinde bir sızı bırakıyordu. Hatta bir an geri dönmek istediler ama sonra geçmişte yaşadıkları akıllarına geldi. Birbirlerine baktıklarında gözlerinden süzülen yaşlar sanki birbirlerini anladıklarını gösteriyordu. Derin bir nefes aldılar ve o kararlı bakışları tekrar yüzlerine yansıdı. Uçak hareketlenmeye başlamıştı. Tokyo havaalanından gökyüzüne doğru yükselen bir intikam duygusu vardı artık. Yaklaşık iki gün süren yolculuğun ardından malavi şehrine varmışlardı
İshizaki:Şimdi ne yapacağız dostum, hiç kimseyi tanımıyoruz burada.
Morisaki:Endişelenme, istediğimiz muhtemelen malavi yaylalarında bulunuyor, bütün kabileleri tek tek dolaşacağız.
İshizaki:Sonra ne olacak peki?
Morisaki:Her kabilenin önüne bir top atacağız, en alışılmadık tepkiyi veren ama aynı zamanda verdiği bu tepki futbolun içinde olan kabilede eğitim göreceğiz.
İshizaki:Bize yardım edeceklerini nereden biliyorsun ki?
Morisaki:Saflığın içinde kötülük olmaz, bu yüzden bize yardım edeceklerine inanıyorum.
İshizaki:Umarım dediğin gibi olur.
Morisaki:Ama önce lilongwe şehrinde kalacak bir yer bulmalıyız birkaç gün için.
İshizaki:Ben internetten araştırdım ve barefoot safari otelinde kalabiliriz diye düşünüyorum.
Morisaki: Peki o zaman otele doğru gidelim.
Morisaki ve ishizaki otele doğru taksiye binip gittiler ve kendilerini doğrudan doğruya yataklarına bıraktılar.
Bu arada avrupada rekabet devam ediyordu. Yeni sezon başlamıştı. Transfer döneminin son gününde Barcelona santanayı transfer etmişti. artık ileride rivaul santana ve tsubasa bulunuyordu. Barcelona, psg, bayern münihin lig şampiyonluklarına kesin gözüyle bakılıyordu ama şampiyonlar liginde ne yapacakları merak konusuydu, tabi manchestar unitedı, juventusu da unutmamak gerekirdi. Morisaki ve ishizaki de avrupa futbolunu takip ediyorlardı ve herkesin bu kadar güçlenmesi onları daha da motive ediyordu. Son hazırlıklarını da yapıp malavi yaylalarına doğru yola çıktılar.
BÖLÜM 3 SON
Kafam birazcık dağınık olduğu için hikayeye tam olarak odaklanmak istesem de bunu yapamadım ve bu yüzden de bu bölüm birazcık gecikti arkadaşlar hepinizden özür diliyorum. Oyuncu gelişimleri ile ilgili önerilerde bulunabilirsiniz arkadaşlar hepsini eklemeye çalışırım, mesela urabede dive şut olsun gibi ya da başka herhangi bir oyuncu da olabilirGülümseme
Yukarı Çık Cevapla
#14
çok güzel sen iyi gidiyon devam et böle aklına geldikçe..
Yukarı Çık Cevapla
#15
Merhaba,

3.bölüm için teşekkürler


"Hiç kimseyi şüphelendirmeyeceğiz, herkesin dostu gibi davranıp, aptal aptal gülümsemeye devam edeceğiz. "
Burası çok iyi  Göz kırpma


Sawada drive şut vb oyuncular özelliklerini geliştirirken bizim ikili saf ve özgün futbol anlayışı için Kabile arayışında. Bakaım onlar nasıl gelişecekler.  Gülümseme

Kabilede eğitim görecekler. Çok değişik bakış açısı. Hadi bakalım keyfili gidiyor.

Öneri olarak şu aşamada birşey gelmiyor aklıma. Olursa ilave ederim.
[Resim: JWOAV7.png]

[Resim: 8W5bPX.png]
Yukarı Çık Cevapla
#16
BÖLÜM 4
Malavi yaylalarına doğru ishizaki ve morisaki yanına aldıkları tercümanla yola çıkmışlardı, kiraladıkları motosikletle önce yumaji kabilesine gideceklerdi. Yol hazırlıklarını yaptılar ve yola koyuldular. Yumaji kabilesinden okiyaku adında bir temsilciyle görüşeceklerdi. Gidecekleri yere vardılar ve okiyakuyu beklemeye koyuldular. Bekletmek yumaji kabilesinin adetlerindendi. Yaklaşık bir saatlik bekleyişin ardından okiyaku gelmişti. Tuttukları tercüman vasıtasıyla iletişim kurmaya başladılar.
Tercüman: Dostlarımız Japonyadan geldiler, yumaji kabilesinden bedenlerini ve ruhlarını saflaştırmak için yardım istiyorlar.
Okiyaku:Bunu unutsunlar, onlar için imkansız, saf ve özgür bir ruh elde etmek yıllar sürer.
Tercüman:Buna çok ihtiyaçları olduğunu söylüyor japon dostlarımız, sizden yardım bekliyorlar.
Okiyaku:Neden böyle bir yardım istiyorlar ki?
Tercüman:Futbol adını verdikleri oyun için.
Okiyaku:Futbol mu? O da nedir?
Tercüman:Ayakla oynanan ve iki direğin arasına küreye benzer biçimdeki bir cismin el hariç insan vücudunun herhangi bir yeriyle sokulmaına dayanan bir oyun.
Okiyaku:Anlıyorum, böyle özgür bir oyun için ruhlarını ve bedenlerini saflaştırıp özgürleştirmek istiyorlar.
Tercüman:Evet, Sizden yardım bekliyorlar. Aslında şey... Futbol oynasak ve sizlerle futbol oynayıp çalışırken saf ve özgür futbolu keşfedebiliriz diye düşünüyorlar.
Okiyaku:Saçmalamasınlar! Saf ve özgür bir ruh ya da beden elde etmek yıllar sürer.
Tercüman:Herhangi bir çıkar yolu olup olmadığını soruyorlar
Okiyaku:Tamam, Reisimize bildireceğim durumu ayrıca diğer kabilelerle de iletişim kuracağım. Belki sizlere yardımcı olabilecek birisi çıkabilir. Bir hafta kadar sonra tekrar buluşalım.
Tercüman:Teşekkür ediyorlar her şey için.
Morisaki, işhizaki ve yanlarındaki tercümanla tekrar şehre inmişlerdi. Otellerine doğru gittiler. Acaba ne olacak diye düşünüyorlardı.
İshizaki:Bizimkiler ne yapmış diye merak ediyorum. Ne kadar geliştirmişlerdir acaba kendilerini.
Morisaki:Bizimkiler mi? Nasıl halen onları sahiplenebiliyorsun? Çok meraklıysan onlara onların yanında kalsaydın. Onlar bana yalnızca acı, nefret ve intikam duygusu bıraktı.
İshizaki: Oynadığımız yalnızca bir oyun olan futbol, bu kadar nefret etmemize gerek yok bence.
Morisaki:Sevdiğin kadın için mi onlara acıyorsun?
İshizaki:Ne? Ne sevdiğim kadınından bahsediyorsun? Anlamadım. Öyle bir şey yok.
Morisaki:Sevdiğin bir kadının olduğunu biliyorum dostum. Benden saklamana gerek yok. Eğer sevdiğin kadın için onlara acıyorsan, o zaman şöyle düşün derim. İntikamın bedeli onlar için acı, senin için sevdiğin kadına kavuşmak olacak.
İshizaki:Ya öyle olmazsa, ya benden nefret ederse tüm yaptıklarım için.
Morisaki: Demin ne dedin oynadığımız yalnızca bir oyun olan futbol, kimseyi öldürmeyeceğiz sonuçta yalnızca futbolda herkesten iyi olmak istiyoruz.
İshizaki:Haklısın dostum
Morisaki:Bu arada düşmanlarımızın gelişimlerini kayıt altına almamız iyi olabilir. Onları takip edelim bundan sonra.
İshizaki:Tamamdır, Bu arada aklıma geldi biz nerede oynayacağız, yani intikamımızı nasıl alacağız saf ve özgür futbolumuzu keşfettikten sonra.
Morisaki: Onları şimdi düşünmenin sırası değil, elbette bir planım var.
BÖLÜM 4 SON
Yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar, şöyle bir açıklama yapmak geçti içimden. 3. bölümde ishizaki ve morisaki  plan kurduklarında Her kabilenin önüne bir top atacağız, en alışılmadık tepkiyi veren ama aynı zamanda verdiği bu tepki futbolun içinde olan kabilede eğitim göreceğiz. demişlerdi ama daha sonra bunu uygulayamadılar çünkü kabilelerle iletişime geçmek için önce bir temsilciyle görüşmeleri gerekiyordu ama bunu o an için bilmiyorlardı. Anlatmak istediğim eğer okurken aklınıza bir çelişki olarak düştüyse bu durum size bunun sebebini anlatmaktıGülümseme
Yukarı Çık Cevapla
#17
iyi gdiyor.ikiside umutsuz vaka bakalım bi anda diğerlerinin seviyesine nasıl gelecekler.gökten sihirli taş felan düşmesi lazımGülümseme)
Yukarı Çık Cevapla


Konuyu Okuyanlar ?
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Burki (17-06-2020, 11:57)

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi