Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Kornerde Özel Olarak Kime Pas Verileceğini Ayarlama [İçerik Kodları]

Bu konu; 3 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Arkadaşlar biliyorsunuz bir süre önce korneri kullanan oyuncunun pas attığı oyuncular ile ilgili bir paylaşım yapmıştım. Rakip takım kadro ve sistem kodlarından son sıradaki o tek kodu değiştirerek belli oyunculara pas atılmasını sağlayabiliyorduk. Birde bir süre önce topu süren oyuncunun pas attığı oyuncuları belirleyen 8 koddan oluşan içerik kodlarını sizlerle paylaşmıştım. İşte şimdi de sizlerle topu ayağında bulunduran oyuncunun pas attığı o paylaşımdaki gibi korner pasında da 8 koddan oluşan ve tek tek istediğimiz mevkilerin kodlarını girerek o mevkideki oyunculara pas atılmasını sağlayacak kodları sizlerle paylaşacağım.

Şimdi biliyorsunuz belli takımlarda 9 numara pas atılır. 10 numaraya, 4 numaraya veya 5 numaraya pas atılan takım sistemleri de vardır ama mesela sürekli 7 numaraya pas atılacak bir sistem yoktu. Yada 3 numaraya, 2 numaraya… İşte burada vereceğim kodlarla bu mevkilerdeki oyunculara da özel olarak pas atılmasını sağlayabilirsiniz. Yada o takımdaki 3, 4 özel oyuncuya pas atılmasını sağlayacak kodları girebilirsiniz.

Doküman içerisinde üstte içerik kodlarını verdim, biraz aşağıda da rakip takım kadro ve sistem kodlarında bulunan tek kodluk yer gösterim kodlarını verdim. O yer gösterim kodlarını ortak pas atılan sisteme sahip takımları ayırmak için kullanabilirsiniz. Tıpkı top süren oyuncunun pas vereceği oyuncularla ilgili Oyuncu davranış kodlarından 11. is olan Hangi Oyuncuya Pas Verileceği [Asıl İçeriği Gösteren Bölüm] adlı dökümandaki o tek kodluk yer gösterim kodlarının içerik kodları olarak Rakip Oyuncuların Kime Pas Atacağını Belirleme adlı konu vardı ya, işe o dökümandaki  8 koddan oluşan içerik kodları ortak olan oyuncuları ayırmada bunları onun için kullandığımız gibi aynı şekilde rakip takım kadro ve sistem kodlarındaki o tek kodluk yer gösterim kodunu da bu pas atılacak 8 koddan oluşan mevkileri ayarlamak için kullanabiliriz.

Her ne kadar doküman içerinde altta rakip takım kadro ve sistem kodları arasında son sırada bulunan o tek kodluk yer gösterim kodlarını vermiş olsam da bu aşağıdaki başlıktan o konuya yine ulaşabilirsiniz.

Rakip Takımların Korner Stratejisi


Buradan da yapacağınız oyunlarda 2 ofseti ortak olan bu konu ve topu süren oyuncunun pas attığı oyuncularla ilgili konuya da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu 2 konunun 2 ortak ofseti olduğu için, topu ayağında bulunduran bir oyuncunun pas verdiği kodları düzenlerken, bu kornerde aynı ofsete sahip olan oyuncularında bundan etkileneceği için bu 2 ofsetteki kodları düzenlerken, bu ikisinin ortak olduğu aklınızda bulunsun. Her 2 konunun tek kodluk yer gösterim kodlarını değiştirerek bunları birbirinden ayırabilirsiniz.

Rakip Oyuncuların Hangi Oyuncuya Pas Atacağını Belirleme [İçerik Kodları]

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler

Yukarı Çık Cevapla
#2
teşekkürler
Yukarı Çık Cevapla
#3
emeğine sağlık abi
[Resim: RRLN9l.jpg]
~Hayalin Ötesinde~  ^Eskiler imzayı hatırlar^ 
                            2016-
Yukarı Çık Cevapla
#4
güzel

süper
Yukarı Çık Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Enerji ve Skill Kodları (Asıl İçeriği Gösteren Bölüm)) Hiena 23 1,789 27-02-2021, Saat: 20:44
Son Yorum: Hasançiftçi
Oyunculara Özel Hareket Ekleme Hiena 42 2,929 27-02-2021, Saat: 19:01
Son Yorum: AKİF
perde renk kodları resımlı MAJESTE 15 1,828 27-02-2021, Saat: 18:36
Son Yorum: AKİF
Oyuncuların Özel Hareketlerini Bilgi Ekranında Gösterme Askerullah 24 2,138 21-02-2021, Saat: 22:51
Son Yorum: Robert lewandowski
Hızlı Koşma Kodları Hiena 24 2,156 20-02-2021, Saat: 13:51
Son Yorum: Robert lewandowski

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi