Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun


*

Kornerde Özel Olarak Kime Pas Verileceğini Ayarlama [İçerik Kodları]

Bu konu; 1 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Arkadaşlar biliyorsunuz bir süre önce korneri kullanan oyuncunun pas attığı oyuncular ile ilgili bir paylaşım yapmıştım. Rakip takım kadro ve sistem kodlarından son sıradaki o tek kodu değiştirerek belli oyunculara pas atılmasını sağlayabiliyorduk. Birde bir süre önce topu süren oyuncunun pas attığı oyuncuları belirleyen 8 koddan oluşan içerik kodlarını sizlerle paylaşmıştım. İşte şimdi de sizlerle topu ayağında bulunduran oyuncunun pas attığı o paylaşımdaki gibi korner pasında da 8 koddan oluşan ve tek tek istediğimiz mevkilerin kodlarını girerek o mevkideki oyunculara pas atılmasını sağlayacak kodları sizlerle paylaşacağım.

Şimdi biliyorsunuz belli takımlarda 9 numara pas atılır. 10 numaraya, 4 numaraya veya 5 numaraya pas atılan takım sistemleri de vardır ama mesela sürekli 7 numaraya pas atılacak bir sistem yoktu. Yada 3 numaraya, 2 numaraya… İşte burada vereceğim kodlarla bu mevkilerdeki oyunculara da özel olarak pas atılmasını sağlayabilirsiniz. Yada o takımdaki 3, 4 özel oyuncuya pas atılmasını sağlayacak kodları girebilirsiniz.

Doküman içerisinde üstte içerik kodlarını verdim, biraz aşağıda da rakip takım kadro ve sistem kodlarında bulunan tek kodluk yer gösterim kodlarını verdim. O yer gösterim kodlarını ortak pas atılan sisteme sahip takımları ayırmak için kullanabilirsiniz. Tıpkı top süren oyuncunun pas vereceği oyuncularla ilgili Oyuncu davranış kodlarından 11. is olan Hangi Oyuncuya Pas Verileceği [Asıl İçeriği Gösteren Bölüm] adlı dökümandaki o tek kodluk yer gösterim kodlarının içerik kodları olarak Rakip Oyuncuların Kime Pas Atacağını Belirleme adlı konu vardı ya, işe o dökümandaki  8 koddan oluşan içerik kodları ortak olan oyuncuları ayırmada bunları onun için kullandığımız gibi aynı şekilde rakip takım kadro ve sistem kodlarındaki o tek kodluk yer gösterim kodunu da bu pas atılacak 8 koddan oluşan mevkileri ayarlamak için kullanabiliriz.

Her ne kadar doküman içerinde altta rakip takım kadro ve sistem kodları arasında son sırada bulunan o tek kodluk yer gösterim kodlarını vermiş olsam da bu aşağıdaki başlıktan o konuya yine ulaşabilirsiniz.

Rakip Takımların Korner Stratejisi


Buradan da yapacağınız oyunlarda 2 ofseti ortak olan bu konu ve topu süren oyuncunun pas attığı oyuncularla ilgili konuya da aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu 2 konunun 2 ortak ofseti olduğu için, topu ayağında bulunduran bir oyuncunun pas verdiği kodları düzenlerken, bu kornerde aynı ofsete sahip olan oyuncularında bundan etkileneceği için bu 2 ofsetteki kodları düzenlerken, bu ikisinin ortak olduğu aklınızda bulunsun. Her 2 konunun tek kodluk yer gösterim kodlarını değiştirerek bunları birbirinden ayırabilirsiniz.

Rakip Oyuncuların Hangi Oyuncuya Pas Atacağını Belirleme [İçerik Kodları]

Dikkat ! Linkleri Gormek Icin Yorum Yazmaniz Gerekmektedir. Gereksiz Spam Mesaj Atanlar Yasaklanacaktir. Emege Saygi Gosterdiginiz Ve Anlayisiniz Icin Tesekkurler
Yukarı Çık Cevapla
#2
teşekkürler
Yukarı Çık Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Şut, Pas, Çalım vb. Tekniklerin İsimlerini Değiştirme ジャイロメ59 10 833 Dün, Saat: 19:52
Son Yorum: aydinbey
oyunculara şut pas çalım gibi özellikler ekleme AlphaT®.NET 22 2,039 26-05-2020, Saat: 18:11
Son Yorum: genzow
Özel Hareketi Olmayan Oyunculara Özel Hareket Eklemek ジャイロメ59 28 1,734 26-05-2020, Saat: 18:09
Son Yorum: genzow
CT 2 - Tüm Şutların ve Diğer Özel Hareketlerin Kodları (Asıl İçerik) Hiena 4 679 26-05-2020, Saat: 18:07
Son Yorum: genzow
Ara Sahnede Oyuncuların Kodları ジャイロメ59 15 905 15-05-2020, Saat: 18:46
Son Yorum: Yasin2138

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi