Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun


*

Değinmem Gereken Önemli Bir Durum Var Arkadaşlar...

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Retro Gamer
Anket Başlığı: Sizce de Durum Böyle mi?
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Evet!
100.00%
1 100.00%
Hayır!
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#7
tusubasa_can Selam, öncelikle şu geçmiş konusunu bir kenarda tutalım. Biliyorum neyin ne olduğunu. Tanıyorum Onur Epik'i, OK? Gülümseme Heh tamam şimdi oldu. Evet iyi niyetle yazdım bunu görebilmen/görebilmeniz çok iyi olmuş. Bazıları yanlış anlayabilirdi çünkü. Arkadaşlar belirteyim evet iyi niyetle yazdım. Yanlış anlaşılmasın. Şunun ne ilgisi var bunun ne ilgisi var dediğin her şeyin o kadar ilgisi var ki aslında... Gülümseme Kelebek etkisi gibi. Ufak bir dokunuşun bile çok etkisi oluyor. Şöyle düşün. Sence hangisi daha mantıklı. 10 hack yenile 1 konu aç mı, yoksa 3 hack yenile 5 konu aç mı? Tabii ki de 2. seçenek. Çünkü o da şöyle, bir CT2 hack oyununu bitirmek mi daha uzun sürer yoksa bir konuyu okumak mı? Gülümseme Şimdi anladın mı bağlantıyı aradaki. Görememiş olabilirsin sorun değil. İnsanız yahu en nihayetinde yani. Açık Ağızlı Gülümseme Takma. Bu arada inşallah bu yanıtı da o yanıtının bir üstündekini (Alpha'ya olan cevabımı) okuyarak yazdın tusubasa_can. Öyle umuyorum. Konuya daha fazla uzun uzadıya yorum atılmasına gerek yok arkadaşlar. Son kez özetliyorum durumu baştan aşağı değerlendirip durmayın konuyu.. Açık Ağızlı Gülümseme Bir şeyler yapabiliriz. Zamanın geçmiş olması bir şeyler yapamayacağımız anlamına gelmiyor ki? Ben yapacağım, sizi bilmem. 1 kişi bile katılsa kardır benim için. Tabii tarih 13.04.2020 olunca Allah nasip ederse. Benim de akıp giden bir hayatım var sizler gibi. Kişilik gelişimi ve mizofoni, anksiyete gibi hastalıklarımı düzeltmek için psikoloğumla seanslarım oluyor en basit örneğiyle.

Edit: 1, yazdığım üç yazıyı da okuyup yanıt yazınız (yazacaksanız eğer). 2, çok çok üst düzey çalışmalar beklemeyin benden o tarihte. Elimden geleni yapacağım sadece. Taktir elbette sizlerden.
[Resim: sO2BoS.png]
Yukarı Çık
#8
Bence hiç bir ilgisi yok belirttiğim kısımların. Zaten özellikle oralardan alıntılar yaptım fark ettiysen ama sorun değil etmediysende genel bir açıklama gibi olsun Gülümseme Malesef onları okumadım ben yazarken yanıt vermişsin. fazlaca uzatmaya gerek yok zaten bizleri bu başlığa istemişsin bizde kendi yorumlarımızı yapıyoruz. Gerçekten birşeyler yapmak istiyorsan da dediğim gibi bekliyoruz Gülümseme
Yukarı Çık
#9
@RetroGamer

Senin yaşını/gençliğini aşağılamak gibi bir amacım yoktu, konunun daha iyi anlaşılması için vurgu yapmak istedim. Rahatsız olduğun bir şeyi gündeme getirmem. 

Bir önceki mesajını silerek konuyu kitliyorum. Nedeni :Site kuralları gereği sitede herhangi bir tartışmaya neden olabilecek her türlü paylaşım yorum yasaktır. Bizim ve Başka bir sitenin senin kişisel analizlerine cevap verme hakkı doğar çünkü ne bizim site ne de başka herhangi bir site amaçlarını, gayretlerini, rekabetlerine dayali bir veri bir bilgi beyan etmemiştir. Bu yorumlarını kendine saklamalısın, sana bir önceki mesajlarda hiçbir şekilde CT'ye ulaşmaktan başka amacımızın olmadığını beyan etmeme rağmen istesekte istemesekte rekabet içine gireceğimizi,üye çekme vb davranış fikrilerini belirtiyorsun.  Bu sitenin kurulma amacı CT'ye ulaşmak,oynamak,okumak için araştırmak yapan herkesin karşısına çıkmasıdır. Gerisi kendiliğinden oluşan çalışmalardır, emeklerdir, katkılardır. 
Herhangi bir insan/insan topluluğunun şahşi görüşüymüş gibi kin gütme nefret söylemi duygularının olduğunu beyan etmen, yorumlarının kişileri zan altında bırakma eylemine dönüştüğünden bu konuda yorumda bulunman site kuralları gereği yasaktır.

TsubasaTR sitesinde bir günde 10 tane CT 100 tane CT dışı konu açılabilir. Kurallarda böyle bir zorunluluk yasak yoktur. Riayet etmeni öneririm.  

Dediğim gibi paylaşımlarda özgürsün dostum. 

Bu açıdan iki kural ihlalinden 15 + 15  % 30 ceza /uyarı puanı tarafına eklenmiştir.
[Resim: JWOAV7.png]

[Resim: 8W5bPX.png]
Yukarı Çık


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Inazuma Eleven GO Strikers 2013 - Dosyalarıyla ilgili bir soru Rijitsu 22 959 04-07-2017, Saat: 19:39
Son Yorum: Rijitsu
Captain Tsubasa dışında futbol animesi var mı? cibuyza 9 667 12-07-2016, Saat: 16:01
Son Yorum: cibuyza
bu futbol animesini bileniniz var mı? darklord80 9 1,158 18-04-2016, Saat: 16:52
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Youtubeda super striker oynayan bir arkadas 2 Owari da 3 637 03-06-2015, Saat: 18:46
Son Yorum: Owari da
Herkesin sabrinin bir siniri var ジャイロメ59 10 1,582 11-03-2015, Saat: 21:10
Son Yorum: Misaki-kun

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:


Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi