Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Konu dışı

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : herzem
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oyunlar için neredeyse hiçbir Analiz / İnceleme (Walkthrough / FAQs) yok.
Olanlarsa bana göre içler acısı ama bunu böyle direkt söyleyemezsin, söylersen ya küserler ya da çok biliyorsan sen yap derler. Kimse de demez ki Arkadaş neden böyle söylüyorsun, sence eksik yerleri nelerdir, neler yapabiliriz? ^_^
Benim Super Striker için Analiz hazırlamam aylarımı almıştı, içime sinen bir şey hazırlamak için, olması gerektiği şekilde olmasını istediğim için bunca zaman harcamıştım.
Düşün ki 20 küsur Tsubasa oyunu var. Yani sadece Analiz için birileri oturup kolları sıvayacak olsa, inan bana işin içinden çıkasıya kadar aylar geçer.
Bunun galeri (img, .gif, video vs) var, Fan Fiction, Fan Art, Fan Club, Online, Çeviriler, Karakter Tanıtımları (Oyuncular, Koçlar, Yan Karakterler vs), Taktikler, Teknikler, İstatistikler, Takımlar (Okul Takımları, Kulüpler, Milli Takımlar) vb gibi bir dünya uğraşılacak alan var.
Kaldı ki Anime Fansub, Manga Çeviri vs gibi konulara hiç girmiyorum.
Yani aslında CT ile ilgili yapılabilecek bir şey yok/kalmadı düşüncesi külliyen yanlış.

Doğru olan ise CT'yi cidden seven ve bu nedenle bu ortamda bulunan ile "bu ortamı" seven ve bu nedenle burada bulunanlar arasındaki fark. ^_^

...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
Konu dışı - Yazar: herzem - 25-04-2013, Saat: 16:04
Cvp: Konu dışı - Yazar: Hikaru Matsuyama - 25-04-2013, Saat: 16:17
Cvp: Konu dışı - Yazar: herzem - 25-04-2013, Saat: 16:26
RE: Konu dışı - Yazar: SvChatos - 25-04-2013, Saat: 16:30
Cvp: Konu dışı - Yazar: Hikaru Matsuyama - 25-04-2013, Saat: 16:39
Cvp: Konu dışı - Yazar: herzem - 25-04-2013, Saat: 16:47

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Konu açamıyorum JunYusuf 3 1,298 01-08-2014, Saat: 15:04