Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa karakterleri kimlerden esinlendi?

Bu konu; 62 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 3/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@"Karl Heinz Schneider^"

Ben serideki tüm oyuncuların birilerinden esinlendiğini düşünmüyorum. Bariz olanlar var evet, ama kimisi sadece isim olarak kalabiliyor.

Natureza'nın kimseden esinlendiğini düşünmüyorum. Yani bizzat kesin şudur diyemem. Aynı şekilde Santana için de bunu diyemem. Ama Natureza'nın çıplak ayak ile futbol oynadığını biliyoruz. Aynı şekilde Pele'nin de çıplak ayak ile futbola başladığı biliniyor.

Ama Natureza, Pele'den esinlenmiştir diyemem. Esinlenme dediğimiz şey için daha çok benzerlik gerekiyor kanımca.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
@ScoUnk

Aynen abi bende bazı oyuncuların tamamen Kaptan Tsubasa ekibinin fikirlerinden çıktığını düşünüyorum.

Yani bende Natureza'nın, senaryo yazıcılarından çıkan bir fikir olduğunu düşünüyorum ama sadece bilgi almak için sordum.

Son olarakta, Santana ile Romario'nun bu kadar benzemesi tamamen şans eserinden olmadığı kanaatindeyim o yüzden bence Santana, Romario'dan esinlenilmiştir.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bir Natureza hayranı olarak söylüyorum, Natureza kimseden esinlenmemiştir tıpkı Tsubasa ve diğer japon oyuncular gibi.

Bu arada benim de bildiğim bazı oyuncular var onları yakın zamanda yazıcam.
[Resim: RRLN9l.jpg]
                            ~Hayalin Ötesinde~ 
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa - Mevkîler Hikaru Matsuyama 12 13,445 29-12-2016, Saat: 19:18
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Captain Tsubasa Bazı Oyuncuların Özel Hareket İsimleri SacMisaki 6 2,926 12-07-2015, Saat: 10:34
Son Yorum: Hikaru Matsuyama
Captain Tsubasa Diğer Karakterler SvChatos 13 13,244 28-10-2014, Saat: 20:41
Son Yorum: JunYusuf
Captain Tsubasa Diğer Karakterler (2) SvChatos 11 5,582 21-10-2014, Saat: 23:20
Son Yorum: SvChatos

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi