Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

CTTDT TOURNAMENT "THE SECOND CHALLENGE"

Bu konu; 487 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : junmisugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 3 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(21-04-2013, Saat: 21:23)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1- Jun Misugi
2- Sevimli Çitos ^_^ (Adminle aram bozulacak ama nickini değiştirdiği için nispet yapıyorum. Güzel)
3- darklord
4- Hikaru
5- JairoM59
6- Ryuuzaki
7- mompresan.Jr

Bunlar benim oynadığını bildiğim, gördüğüm isimler, yani yeterli sayı var bence.

Sevimli Citos mu ?? beğenmedinmi yeni nicki Açık Ağızlı Gülümseme

maçları belirlerdinizmi ?
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
Ben valla ilk maçımı çok da fazla güçlenmeden en kısa zamanda Jairo ile yapmak istiyorum, adam bu öğlen 40'tı, şimdi 52 olmuş, elimi çabuk tutmam lazım. Yoksa yalan olacak bizim 20-0lık galibiyet. ^_^

...

Adminim SvChatos çok sevimli, sempatik bir rumuzdu, elbette bana göre. Böyle bir sıcaklık veriyordu, Bendeki 2'nci Hikaru karakteri bana: Bak bu Admin'e nazın geçer, çekinme söyle diyordu ama şimdiki rumuz araya koca bir duvar çekmiş gibi geliyor. Hani lisede nazının geçtiği bir öğretmen vardır, bir de odasına girmeye dahi çekindiğin Müdür yardımcısı olur ya, işte sen şu anda benim gözümde o müdür yardımcısı pozisyonundasın. ^_^
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
7 kişi miyiz şimdi.Acaba Scounk u tanıyanınız var mı sanırım o da oynuyordu bu oyunu.O da olursa tam 8 kişi oluruz.Bir de bu arkadaşların hepsinin haberi var mı varsa ben ayarlayayım maç takvimini.Son olarak video işinden vaz mı geçtik.Sadece skor mu göstereceğiz?

Bunların hepsi ok ise ben maç takvimini kendim ufak bi kura çekip yazayım Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
(21-04-2013, Saat: 22:08)Jun Misugi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 7 kişi miyiz şimdi.Acaba Scounk u tanıyanınız var mı sanırım o da oynuyordu bu oyunu.O da olursa tam 8 kişi oluruz.Bir de bu arkadaşların hepsinin haberi var mı varsa ben ayarlayayım maç takvimini.Son olarak video işinden vaz mı geçtik.Sadece skor mu göstereceğiz?

Bunların hepsi ok ise ben maç takvimini kendim ufak bi kura çekip yazayım Gülümseme
scounk yahoo hesabı var.nico hesabı varmı bilmiyorum.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
A evet, ScoUnk'u unutmuşum, elbette o da oynar, neden oynamasın. Sonuçta günde 1 maç, yani yalnızca 5 dakikadan bahsediyoruz, zaman ayıramam diyen yalan söylemiş olur. ^_^

Acelemiz yok, yine de bir müddet daha bekleyelim bence...
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık
(21-04-2013, Saat: 22:12)Hikaru Matsuyama Adlı Kullanıcıdan Alıntı: A evet, ScoUnk'u unutmuşum, elbette o da oynar, neden oynamasın. Sonuçta günde 1 maç, yani yalnızca 5 dakikadan bahsediyoruz, zaman ayıramam diyen yalan söylemiş olur. ^_^

Acelemiz yok, yine de bir müddet daha bekleyelim bence...

Bence de biraz bekleyelim.Ben de bu arada onu da katıp excelde maç takvimi hazırlayayım.Bir de şu video çekme işine bakayım,araştırayım.eğer çok kolaysa bir düşünürsünüz.Burada nasıl yapılacağını yayınlarım.Bunlardan sonra bana yayınla dediğiniz an maç takvimini yayınlarım Gülümseme
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CTTDT Private Server ? ジャイロメ59 23 6,394 19-11-2023, Saat: 18:52
Son Yorum: hatyaicomtv
CTTDT'yi İndir ve Oyna TaroMisaki 64 7,266 01-02-2017, Saat: 13:13
Son Yorum: siyah beyaz
CTTDT - Star Cup ジャイロメ59 256 32,882 23-07-2015, Saat: 18:42
Son Yorum: uAdrogba11
CTTDT - Champions Leage ジャイロメ59 18 3,973 19-07-2015, Saat: 14:05
Son Yorum: Wakabayashi35
CTTDT "Yeniden Renklendirilmiş Kartlar" ジャイロメ59 31 8,164 03-06-2015, Saat: 11:09
Son Yorum: Owari da

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi