Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 - Dream Team [Oyuncuların Kendi Dilinden Şut Sesleri ile...]

Bu konu; 41 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hiena 2
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rica ederim. Zaman ve fırsat buldukça bir şeyler yapmaya çalışırım. İyi oyunlar dilerim.
-----
İmza:
Dile kolay sitemiz 17 yıllık bir süreç geçirdi. İlk kurulduğu 2007 yılında, kasım ayı gibi siteyle tanışıp belli dönemlerde bazı uzun aralar versem de başlangıcından bugüne kadar burada bulunup bu tarihi anlara şahitlik etmeye devam ettim.  Gülümseme   
2007 - 2017 @Hiena
2022 - 2024 @Blade
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Hack genel olarak güzel ama bu animedeki müzikler özellikle bizim takımın müziği biraz adamı geriyorGülümseme
Gol yiyince spiker sesi duydum gol atınca da aynı şekilde sesler vs güzel olmuş ama müzik konusunda bu kadar güzel paylaşım yaptığından dolayı nes oyunlarından müzikler kullansan çok daha mükemmel olurdu.
Şutlar olsun hareketler olsun gayet güzel sadece dediğim gibi nes versiyona müzikler ekle.
Her oyuncuda farklı müzik çalmasını sağlayan kodlar vardı onu kullanabilirsin
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bizim takımın müziği anime de Tsubasa hastalandığı zaman hayal görüyordu ve Schneider'li avrupadan karma oyuncularla maç yapıyorlardı, işte oradaki müzik bu. Benim en çok beğendiğim melodilerden biridir, o yüzden onu kullandım. 

Son dönemlerde birçok özelliğe ait kodlar keşfettim ve eski paylaşımlarla beraber baya bilgi birikimi oldu ve ilerde kapsamlı/uzun bir çalışma yapana kadar tek maçlık özel şutların ve oyuncuların olduğu bir çalışma yapayım diye düşündüm ve aklıma geçmişten hep istediğim PS1 ve PS2 deki gibi şut seslerini eklemek geldi ve oyunun konusunu da bunun üzerinden oluşturup hazırladım. Evet, birçok farklı hack oyunu ve farklı nes oyunlarından güzel müzikler bulduk ve onları çalışmalarımızda kullanabiliriz ama bu oyun farklı ve özel bir şey olsun istediğim için bu şut seslerini kullandım. İlerde daha uzun çalışmalarda o farklı nes oyunlarından bulduğumuz müziklerin hemen hepsini kullanırız.

Her oyuncuda farklı müzik çalmasını sağlayan paylaşımda arşivimde var ve belirttiğiniz gibi ilerde bir hack çalışmasında bunları uygulamayı düşünüyorum. Ki zaten şuana kadar 60' a yakın farklı oyunlardan müzikler bulduk ve bunun dışında CT2 'nin müzikleri de 40 tane. Bunlardan da güzel olan birkaçını alabiliriz ve bu durumda her maçta farklı müzik olduğu gibi her oyuncuda da farklı müzik çalmasını sağlayabiliriz. Bakalım kısmet olursa ilerde bunları güzel bir çalışmada kullanabiliriz.

Ama nes doyasını rom klasöründen çıkarıp belirttiğiniz şekilde farklı nes oyunlarından müzikleri ekleyip 2. bir versiyon olarak paylaşabilirim. Uygun bir zamanda bakarım buna.
-----
İmza:
Dile kolay sitemiz 17 yıllık bir süreç geçirdi. İlk kurulduğu 2007 yılında, kasım ayı gibi siteyle tanışıp belli dönemlerde bazı uzun aralar versem de başlangıcından bugüne kadar burada bulunup bu tarihi anlara şahitlik etmeye devam ettim.  Gülümseme   
2007 - 2017 @Hiena
2022 - 2024 @Blade
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Şu açıdan söylüyorum eğer bu oyunu youtube ya da diğer video sitelerinde paylaşırsak müzikten dolayı video kaldırılır ya da müziğin olduğu kısımlarda ses duyulmaz( bu 2. için videonun baya bir düzenlenmesi gerekiyor youtube bunu kendi yapıyor ve çok uzun sürüyor)
Eminim ki bu güzel hack oyununu kanallarında oynamak isteyenler olacaktır eğer bu şekilde yaparsan telif yemezler ve kanalları zarar görmez
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Bu müziklerin zamanında youtubeden indirmiştim ve paylaşan kişiler için böyle bir engelleme olmamıştı. Tabi ilerde olabilir mi bilmiyorum ama bunun içinde nes oyunlarından müzikleri ekleyeceğimiz 2.versiyonu düşünebilirim. Uygun bir zamanda bakarım buna.
-----
İmza:
2007 - 2017 @Hiena
2022 - 2024 @Blade
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Kimi kanallar youtube tarafından otomatik oluşturuluyor ve hak sahibi gösteriliyor
CT-2 Brezilya müziği mesela telifli müziklerden biridir canım müziğe her daim telif geliyor
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa-Path Of Victory Flag(Manga Hack) Jun Misugi 407 32,115 8 saat önce
Son Yorum: Martin_Diaz
Captain Tsubasa 2 - Final Evolution (2023 Versiyon) Hiena 2 284 6,817 30-04-2024, Saat: 13:00
Son Yorum: GenzoHeinz
Captain Tsubasa 2 : Shin-Super Striker (2023 Versiyon) Hiena 2 382 10,691 29-04-2024, Saat: 22:37
Son Yorum: ayto16
bünyamin hack 2 (by oozora tsubasa) Oozora Tsubasa 49 5,172 29-04-2024, Saat: 21:47
Son Yorum: by.c.live
Captain Tsubasa 2 Last İmpact Kojiro Hyuga 109 11,184 29-04-2024, Saat: 00:46
Son Yorum: Kian

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
8 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
Hiena 2 (28-04-2024, 15:37), NBA01 (26-03-2024, 19:16), Kojira Misugi (29-04-2024, 22:35), Kaan07 (12-04-2024, 02:59), Aoisingo (15-04-2024, 02:02), kaplanbey0 (16-04-2024, 20:12), KolaliCips61 (09-04-2024, 00:18), by.c.live (29-04-2024, 21:54)

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi