Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

J-League [Takımlar]

Bu konu; 18 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : ScoUnk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 2 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vakit bulabilirsem tüm manga ve oyun karakterlerinin içinde bulunduğu Pes, yada Fifa yapması yapmayı düşünüyorum. Bu ve takımlar formunda bulunan tüm konularla ayrıca ilgileniyorum.

Eline sağlık...
[Resim: Soga_Yuji.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
(07-05-2016, Saat: 10:07)Soga Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Vakit bulabilirsem tüm manga ve oyun karakterlerinin içinde bulunduğu Pes, yada Fifa yapması yapmayı düşünüyorum. Bu ve takımlar formunda bulunan tüm konularla ayrıca ilgileniyorum.

Eline sağlık...

Zamanında PES 6 için böyle bir yama yapılmıştı. En son da FIFA 2007'ye yapılmıştı. Uzun zamandır yok. Ben bir zamanlar Championship Manager'e yapıyordum ama çok fazla database ile oynayınca oyun gümledi. Merakla bekliyor olacağım.
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Aslında oyun karakterlerine karşıyım ama yamaya büyük zenginlik katacağı kesin. Bir çok takımdaki kadro açıkları bu şekilde kapatılabilir.

Başarılar ;)
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Çok güzel bir paylaşım olmuş bende Football Manager'e yama yapardım hep bu bilgiler çok işe yarıyor.
[Resim: GxL9GX.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
Zivkovic İsveç' li sanırım? Birde Birezilya' lı Leo ve Pepe vardı Kashima Antlers takımında. Japonya' da dünyaya açılınca farklı ülkelerden birçok transferler yapıldı demek. Gülümseme

Wakashimazu o dönemlerde oyuncu olarak oynamıyor muydu? Öyle okumuştum bir yerde.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla
RT-2002 de yanılmıyorsam GK idi. O mangada Nitta ya rakip olmuş ve takımın kalesini o korumustu.
Ben ilk olarak G-23 te oyuncu olarak gördük diye hatırlıyorum. Başlarda çok yadırgadım ancak artık alıştım FW Ken e Kalp - Sevgi
[Resim: XkGP3D.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT Min.1 Oyuncusu Bilinen Milli Takımlar JunYusuf 1 1,455 22-09-2014, Saat: 01:15
Son Yorum: MompresaN

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi