Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

İtalya vs Tayland:Goal 3 Online Günlükleri Türkçe-1.Bölüm(1080p60fps)

Bu konu; 6 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Jun Misugi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhaba
Özelden de yazmışsın buradan cevaplayayım.
Yakın zamanda hamachi'den nasıl online oyun oynanır diye bir video çekecektim devam eden serilerden fırsat bulamıyorum.
Discord sayfamızda paylaştık tüm gerekli dosyaları hamachi-virtuanes ve nes rom'u gerekli.
Emülatör herkesin kullandığı virtuanes emülatörü ama iki tarafta da 3'ü de aynı olmalı yani hamachi-virtuanes ve oyun dosyası.
Belirli bir ücret vs yok zaten olsa her isteyen arkadaşla goal 3'ü karşılıklı oynamayızGülümseme
Yapman gerekeni söylüyorum.
1)Hamachi ağı kur ve şifre belirle bunu hamachi programından yapacaksın.
2)Hamachi açık olacak ve diğer arkadaşın senin kurduğun ağa bağlanacak hamachi ağ ismini ve şifresini onunla da paylaşacaksın kurduğun ağda 5 kişiye kadar izin var.
3)İki taraf da oyunu açacak.Sen ya da arkadaşın kim oyunu kuracaksa virtuanes-file menüsünden netplay'e tıklayacak ve latency'i 9 frame buffer yapacak.Type'dan server diyecek ve bekleyecek.
4)Sonra bağlanacak olan arkadaş hamachi ağından senin pc'nin göründüğü yeşil noktaya sağ tıklayıp ıpv4 adreslerini kopyala diyecek.
5)Sonra seninki gibi latency'i 9 frame buffer yapacak ve adress kısmına :10000 aynı kalacak şekilde ipv4 adresini yapıştırıp client'ten connect diyecek.
Olay bu kadar
CT-2 Hack Nasıl Yapılır?

TsubasaTR Hackleri

TR.Net'i Youtube semalarına taşımış bulunmaktayız 
tsubasatr.net Her yerde peki ya sen nerdesin?
[img][Resim: mkVGaR.jpg]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: İtalya vs Tayland:Goal 3 Online Günlükleri Türkçe-1.Bölüm(1080p60fps) - Yazar: Jun Misugi - 13-05-2021, Saat: 16:51

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Tika Taka EA FC 24 Beşiktaş Kariyeri Bölüm 1 Jun Misugi 0 19 09-04-2024, Saat: 21:36
Son Yorum: Jun Misugi
Come To Beşiktaş Pes 2013 Beşiktaş Kariyeri-1.Bölüm Jun Misugi 4 1,144 10-12-2023, Saat: 19:41
Son Yorum: eristi_311
God Of War 1-1.Bölüm Efsane Seri Başlıyor Jun Misugi 5 1,544 03-12-2023, Saat: 00:37
Son Yorum: Can_dobro
Yeni Başlangıç:Yu Gi Oh Duel Links-1.Bölüm Jun Misugi 1 435 27-10-2023, Saat: 19:34
Son Yorum: Seto Kaiba
Kanun Kaçakları Red Dead Redemption 2 1.Bölüm Jun Misugi 8 158 24-09-2023, Saat: 14:52
Son Yorum: Jun Misugi

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi