Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı

Bu konu; 8 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Elle Sid Pierre
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Captain Tsubasa, bir çocuğun o zamanlar ligi bile olmayan ülkesini Dünya Şampiyonu yapma hayaliyle başlar.

Dolayısıyla bu şekilde de devam eder. Her ne kadar U-16, U-20, Olimpiyat mücadeleleri de olsa, nihai hedef Dünya Kupası'nı kazanmaktır. Ve bunu yaparken de epic bir anlatımla yapmak amaçlanır. Zaten namağlup WY kazanmak, Nankatsu'nun 3 sene boyunca kimseye yenilmemesi gibi unsurlar da bu epic anlatım için vardır.

Bu zaman zaman hepimizi sinir ediyor, belki serinin heyecanını kırıyor, doğru. Ama Captain Tsubasa okurken/izlerken Tsubasa ve takımının her zaman kazandığını kabul ederek izlemek lazım. Kazanacaklar mı sorusuna cevap bulmak için değil, nasıl kazandılar sorusuna cevap bulmak için izlemek gerekiyor.

Ancak son zamanlarda eskisi kadar katı değil bu konu, yine de yenilmek yok. Beraberlikler vs oluyor Tsubasa'nın kariyerinde, ama mağlubiyet görmüyor. Belki ilerde mağlubiyet de görür, bilemeyiz. Gülümseme
[Resim: hS4iDOk.png]
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: ScoUnk - 19-10-2020, Saat: 15:22
RE: Yoichi Takahashi'nin Yenilmezler Sorunsalı - Yazar: ScoUnk - 19-10-2020, Saat: 15:35

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Ah takahashi sensei Misaki59 4 515 27-11-2020, Saat: 18:06
Son Yorum: yasarumit
Burdan Takahashi senseiye sesleniyorum Misaki59 6 798 17-09-2020, Saat: 19:58
Son Yorum: imparator_03
198X'de Takahashi-sensei'ye fanatiklerin sordukları sorular Hikaru Matsuyama 17 3,868 19-08-2020, Saat: 22:13
Son Yorum: imparator_03
Takahashi'nin Neymar çizimi Hikaru Matsuyama 7 3,381 16-10-2013, Saat: 19:07
Son Yorum: Soga

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi