Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Zhangjianihao Hack Nasıl Yapıldı- CT2'ye 2 player ekleme.

Bu konu; 7 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : imparator_03
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öncelikle Zhangjianihao hackini seviyoruz, izliyoruz, oynuyoruz ama yabancı bir hack. Ve daha önce yapılmayan şeyleri eklemişler oyuna. Bu konuya değer verilmesi lazım ki biz Türkler'de hacke yeni özellikler ekleyebilelim. Daha gerçek hayatta bir çok özelliğin oyunda olmadığını biliyoruz. Örnek olarak sakatlanma gelebilir. Ve oyuncu faul yaptığında sarı kart yiyebilir. Ve altta, radarda yürürken sarı bir şekilde yürüyebilir. Aynı şekilde kırmızı kartda olabilir. Başka bir CT oyununda Altın Top kuralı var. Tabi o zamanlar gerçek hayatta da vardı, ancak şimdi yok. Yine de CT2 içinde altın top getirebiliriz. Ve daha pek çok şey var. Bunlar içinde çok büyük bir emek gerekiyor. Bizde bu emeğin nasıl yapıldığını bilirsek güzel olur. Sonuçta onlarda ofsayt eklemişler.

Bende CT2'nin çevrimiçi oynanmasını çok istiyorum. Bize verdiğin bilgiler ve cevaplar içinde teşekkürler. Benim de bununla alakalı bir konum var ( https://tsubasatr.net/konu-ct2-super-str...tisma.html ). Burada Onur abi (Jun Misugi) baya bir bilgi vermişti bize. İstersen sende bilebilirsin. Galiba konuyu biliyorsun çünkü son cevabını benim konumda da yazmıştı Onur abi. Eğer biliyorsan tekrar bakmanı öneririm, unuttuğun veya eksik geçtiğin şeyler olabilir. Konuyu bilmeyenlerinde okumasını tavsiye ederim, bu konu hakkında daha fazla bilgi edinebilirler.

[Kendi konumu reklam yapmış gibi algılamayın, sadece daha fazla bilgi sahibi olmanız için.]

Son olarakta, o proje başarısız sonuçlanmıştır diye düşünüyorum çünkü 4 yıl olmuş. Belkide kendi sıkılmış ve devam etmemiştir. Yalnız soruların başına - getirebilirsin. Son olarakta mantıklı bir konu, ellerine sağlık emek vermişsin teşekkürler.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Zhangjianihao Hack Nasıl Yapıldı- CT2'ye 2 player ekleme. - Yazar: Karl Heinz Schneider - 11-09-2020, Saat: 02:42

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
CT2 - Zhangjianihao Hack (V10) Türkçeleştirme Çalışması İle İlgili Bilgi Hiena 2 75 2,033 16-04-2024, Saat: 13:37
Son Yorum: Hiena 2
Capitan Tsubasa 2 Bayer Munih hack levin44 5 953 15-04-2024, Saat: 22:39
Son Yorum: Kian
Captain Tsu 1 Hack üzerine soru byzon 1 164 10-12-2023, Saat: 17:49
Son Yorum: Kikipirmansah
Tecmo cup soccer game Lucas hack exend 1 92 02-09-2023, Saat: 16:18
Son Yorum: exend
Hack Paketi Yapmak? ジャイロメ59 39 5,751 22-08-2023, Saat: 10:37
Son Yorum: Tsu-Kun34TR.

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi