Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

enteresan banlar

Bu konu; 5 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : SevimliPorsuk
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşağıdaki yazılar, duyuru konusu olarak açılmıştı. Wordpress sistemine geçildiğinde bazı forum konularının taşınamaması hatası olmuştu. Geri döndüğümüzde bu konuyu getirmediğimizden aşağıdaki açıklamayı arşiv notları derlediğimizden paylaşayım. 

Son dönemlerde yaşanan çeşitli hoş olmayan durumlardan dolayı yönetim kurulu onayı dahilinde bir takım işlemler yapıldı.

ジャイロメ59 nickli üyemiz forum ilkeleri gereği karıştığı bazı olaylar nedeniyle bundan sonraki süreçte daha fazla aramızda yer alamayacaktır. Kendisine sitemize vermiş olduğu hizmet ve emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki yaşantısında başarılar dileriz.

Crazy Striker nickli üyemiz forum kurallarına aykırı davranışlarda yer aldığı için süresiz uzaklaştırma cezası almıştır.

SvChatos kendi isteğiyle forumda bundan sonraki süreçte emekli yönetici/webmaster olarak görev alacaktır. İlerleyen dönemlerde kendisi detaylı açıklamaları yapacaktır.

Bu konularda düzen bozucu, kışkırtıcı, kin ve nefrete teşvik edici davranışlar sergileyen ya da eylemde bulunan forum üyeleri cezalandırılacaktır. TsubasaTR yönetim kurulu ve yönetim kurulu kararıyla görev alan Kriz masası, geçerli bir gerekçe olmadığı sürece hiçbir üyenin uzaklaştırılması taraftarı değildir.

Bu konu son günlerde yapılan çeşitli işlemlerle ilgili üyelerimizi ilgilendiren kısmı için bilgilendirmek amacıyla açılmıştır. Bunun dışında detaylı bir bilgi üyelerle paylaşılmayacaktır. Yine polemik ve tartışmalara sebebiyet verilmemesi için bu konu yorumlara kapatılmıştır.
      2007-2010 Webmaster
          2010-2013 Forum Görevlisi
2013-2014 Admin
         2014-2017 Emekli yönetici
2017-2020 Admin
            2020-         Danışman yönetici

[Resim: HeNriS.png]
Delilik öyle kolay olmuyor, ben yıllarımı verdim 
DjBaşkan | AlphaT®
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık

Bu Konudaki Yorumlar