Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

[Güncellendi]Captain Tsubasa : Rise Of New Champions New Hero Rehberi.

Bu konu; 41 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : MindlessSR
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
@Jun Misugi Ben de ilk başladığımda Misugi'yi seçtim ve ilk seferim olduğu için zorlanmıştım. Nasıl güçlü bir karakter yapılır bilmiyordum.
Oyuncu kariyeri modunun ilk maçında yani tek yarı oynadığımız antrenman maçında ne kadar yüksek derece alabilirsen o kadar avantajına oluyor oyunun en kritik noktası maç içinde aldığın derece.
Her alan için ayrı derece var ve her alan için aldığın derece kadar karakterin gelişiyor. Seçtiğin mevki dolayısı ile olabilir ben FW seçtiğimde hızım yoktu fakat şut ve offense 67 idi diğerleri 55-65 arası idi. MF seçtiğimde ise (ilk oynayışım) hız ve teknik 60 civarında diğer bütün statlarım 50-57 arasında idi o yüzden benim tecrübelerime göre başlangıçta alınan derece çok önemli.
Ben yüksek derece alabilmek için her maç söylediğim notebook itemini kullandım.
Zaten böyle bir karakteri anca 7. denememde yaratabildim. İlk seferinde alternatif rota yapamıyorsun ve mecburen oyunun sana sunduğu Almanya rotası ile devam etmek zorunda olucaksın. Umarım seriyi tek seferde bitirmez diğer takımları ve alternatif rotaları da izleyenlere gösterirsin Gülümseme
Edit: Misugi'nin görevlerini elinden geldiğince yapmaya çalışmalısın Great Succes için ne istiyorsa onu yapmalısın ki takım barı dolduğunda karakterini geliştirmek için 350 puan alabil.
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa : Rise Of New Champions New Hero Rehberi. - Yazar: MindlessSR - 04-09-2020, Saat: 22:18

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa Rise Of New Champions Grafik Mod Tisbir 8 500 03-03-2024, Saat: 10:20
Son Yorum: emrhan42
CT Rise Of New Champions Turnuvası Tisbir 22 428 12-10-2023, Saat: 19:50
Son Yorum: Tisbir
Captain Tsubasa Rise of New Champions Oyununu PC'de Joystickle Oynama tsubasa_hakan 7 3,298 13-07-2023, Saat: 01:01
Son Yorum: ufuk52
Rise of New Champions:Konuşma Başlığı(Oyunla alakalı gelişmeler) Jun Misugi 246 16,921 28-05-2022, Saat: 15:52
Son Yorum: ozan55
Rise of New Champions : Analyze ve Double-Bladed Razor şut rehberi MindlessSR 1 1,080 18-02-2022, Saat: 13:37
Son Yorum: Natureza The Best

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
1 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
tsubasa_can (27-03-2024, 12:34)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi