Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri

Bu konu; 10 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Karl Heinz Schneider
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
https://tsubasatr.net/konu-captain-tsuba...cozum.html

https://tsubasatr.net/konu-characters-te...riker.html

Captain Tsubasa 2 Super Striker (Analiz) ve vakt-i zamanında açılmış olan Captain Tsubasa 2 Super Striker (Characters & Techniques) başlıklı konularda bu oyuna ilişkin bu minvaldeki bilgiler ele alınmıştı.  Güzel

Ancak söz konusu bu muhteşem oyun olunca konu her ne kadar mükerrer dahi olsa ben okumaktan, yorumlamaktan zerre sıkılmam. Ayrıca senin gibi bu oyuna ciddi vakit harcamış ve oynamaktan, paylaşım yapmaktan keyif aldığı her halinden belli olan birinin başlığına icabet bana da aynı ölçüde keyif verir.  ;)

...

Drive Overhead için bence bir not düşebilirdin, çünkü sen, ben biliyoruz ama illa ki bilmeyen olacaktır; bu tekniği bizim açmamız gerekiyor ve Gremio maçında geliyor. 

Riberio'nun takımının ismi yanlış yazılmış, doğrusu Corinthians olacak. Benzer şekilde Tsubasa'nın kulübünün adı da Sao Paulo

Ney'in tekniklerinin isimleri Kieru Feint (きえるフェイント) bu tekniği illa ki İngilizce olarak yazmak istersen bence Fake Dribble doğru bir çeviri olmaz, bunun yerine Vanishing Feint diyebilirsin. Şutunun ismi ise Booster Shoot olacak.  ;)

...

Bu şekilde devam edecek olursam sanırım her satırda düzeltme yapmanı tavsiye etmek durumunda kalacağım. Benim ne yazık ki çok fazla vaktim yok ancak senin var diye ümit ediyorum. Bu nedenle sana naçizane büyük uğraşlar ile hazırladığım ve noksansız olduğuna inandığım ve ilk linkten ulaşabileceğin Analiz çalışmamın ilgili yerlerine göz atmanı salık veriyorum. Bu sayede çok severek oynadığın bu oyunla ilgili pek çok doğru bilgiyi edinebilirsin. 

Bu güzel konuyu açtığın için de senden daha çok bu oyunu seven biri olarak teşekkür ederim. 
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 2 Super Striker Tüm Özel Oyuncular ve Özel Hareketleri - Yazar: Hikaru Matsuyama - 08-08-2020, Saat: 15:38

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
tsubasa 2 oyunu tüm oyuncular 63 lvl dir sonx1 26 4,205 24-04-2024, Saat: 00:51
Son Yorum: biq_proof
Captain Tsubasa 1 Hileleri TheEvita 12 6,015 20-04-2024, Saat: 09:59
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2- Yeni Oyun Hileleri Hiena 7 2,346 20-04-2024, Saat: 09:54
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa 2 Şifreler HasanCeylan05 1 5,087 19-02-2024, Saat: 03:48
Son Yorum: Lenib180
Captain Tsubasa - Hile kodları - Oyun Hilesi SacMisaki 6 6,400 29-01-2024, Saat: 05:35
Son Yorum: Lenib180

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar
3 Kullanıcı Bu Konuyu Okudu:
NightWishss (Dün, 18:38), nerbilmer99 (05-04-2024, 12:50), mafrozen (20-04-2024, 20:59)

Görüntüleyenler: 2 Ziyaretçi