Tsubasa Türkiye | Giriş yapmadınız veya üye değilsiniz. Sitemize tam erişim için Giriş Yapın veya Kayıt Olun

*

Captain Tsubasa 4 Puro no Raibaru-tachi [Senaryo Rehberi]

Bu konu; 16 defa yorumlanmıştır.
Konu Sahibi : Hikaru Matsuyama
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Burak Emreciğim bu çalışma bu oyundaki farklı 4 senaryo içerisinde kaybolmayalım diye dikkatlice hazırlanmış bir rehber yani takımlar ve karakterler hakkında detaylı bilgiler bulabileceğin, taktik ve tekniklerin yer aldığı kapsamlı bir analiz çalışması değil. ^_^//

Ha, umarım zaman bulabilirsem bu oyunla ilgili çok detaylı ve her türlü aranılan bilgiye ulaşılabilecek bir analiz çalışması için kolları sıvamayı da düşünüyorum ilerde.

Captain Tsubasa oyunlarında (özellikle de nostaljik olanlarında) rakip ile bizim takımımız ve oyuncularımız arasındaki Level farkı her şeyi belirler. Şimdi ben senin Müller'e filan gol atarken ki Level değerlerinizi bilmediğim için açıkçası pek bir şey söyleyemiyorum. 

Ancak dikkatli oynanılması durumunda bu oyunda rakip kalecilere fazla gol atıp rahat maçlar çıkarmak, kolay galibiyetler almak elbette mümkün. 

Keyifli oyunlar dilerim sana!
| 12 | Eagle Shot | Eagle Shot Pass | Teppoumizu Tackle | Ball Keep Ability | Furano FC |
Bunu ilk beğenen sen ol.
Yukarı Çık Cevapla

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Captain Tsubasa 4 Puro no Raibaru-tachi [Senaryo Rehberi] - Yazar: Hikaru Matsuyama - 17-06-2020, Saat: 17:50

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Captain Tsubasa 2 Super Striker [Analiz] - Detaylı Tam Çözüm Hikaru Matsuyama 17 2,584 Dün, Saat: 17:45
Son Yorum: Hiena 2
Captain Tsubasa Oyunlarının Tam Çözümleri SacMisaki 13 2,582 29-04-2024, Saat: 01:16
Son Yorum: Kian
Captain Tsubasa SEGA-CD Tam Çözüm Makoto Soda 64 2,838 12-03-2024, Saat: 16:00
Son Yorum: bykaya
Captain Tsubasa PS-2 Tam Çözüm misaki_furkan 29 8,768 09-01-2024, Saat: 17:58
Son Yorum: coderturk55
Captain Tsubasa Tam Çözüm [ARŞİV] Qawaii 12 2,743 09-06-2023, Saat: 10:43
Son Yorum: aquaponicist

Yönetim Ayarları
Hızlı Menü:

Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi